عربستان سعودی از خدا بریده و به دامن آمریکا و رژیم صهیونیستی افتاده است

عربستان سعودی از خدا بریده و به دامن آمریکا و رژیم صهیونیستی افتاده است

سیب موز: عربستان سعودی از خدا بریده و به دامن آمریکا و رژیم صهیونیستی افتاده است

عربستان سعودی از خدا بریده و به دامن آمریکا و رژیم صهیونیستی افتاده است 2

سیب موز آیت الله موحدی کرمانی در خطبه دوم نماز جمعه تهران با توصیه خود و نمازگزاران به تقوای الهی افزود: هم اکنون دو مسئله انقلاب را تهدید می کند؛ یکی جهالت و دیگری ظلم و ستم است که باید به این دو نکته توجه شود.

وی در ادامه مسئولان قوای سه گانه را برای حل مشکلات کشور به صورت جدی دعوت کرد و گفت: مشکلات کشور را شوخی نگیرید چرا که مشکلات زیاد است و بایستی با همدلی چرخ های اقتصادی کشور به حرکت درآید تا به مرحله اقتصاد مقاومتی و رفع رکود و بیکاری بیانجامد.

به گزارش سیب موز

خطیب جمعه تهران افزود: بایستی برای کاهش تورم ، مبارزه با مفاسد اداری و اقتصادی، مبارزه با قاچاق، توجه به فرهنگ دینی جامعه مخصوصا جوانان تصمیمی جدی گرفته شود و یک جهاد کبیر انجام دهیم و این جهاد کبیر همانا فریب دشمن را نخوردن است.

موحدی کرمانی خاطر نشان کرد: بایستی از تبعیت از دشمن مخصوصا آمریکا بپرهیزیم و در این باره مسئولان در جایگاه ویژه ای قرار دارند و تبعیت نکردن از دشمن جهاد کبیر است که رهبری هم این مسئله را بیان کردند.

وی گفت: بایستی از سرنوشت برخی گمراهان عبرت بگیریم و برای مثال عربستان سعودی که روزی خود را خادم الحرمین می پنداشت و هم اکنون نیز همچین عقیده ای دارد ببینیم به چه سرنوشتی دچار شده و چطور سقوط کرده است.

موحدی کرمانی افزود: عربستان سعودی از خدا بریده به دامن آمریکا و رژیم صهیونیستی افتاده و بجای بندگی خدا ، بندگی آمریکا را پذیرفته و بجای پذیرایی از حجاج کارش شده نسل کشی در یمن و حمایتهای مالی از تروریستهاست.

وی خاطر نشان کرد: عربستان سعودی به جایی رسیده که برای ریختن خون مسلمین هیچ حدی را نمی شناسد و این نشان دهنده آن است که وقتی انسان از خدا جداشود به چه روزگاری دچار می شود.

خطیب نماز جمعه تهران گفت: روزه در ماه مبارک رمضان برکات روحی و جسمی بسیاری دارد و باید خود را برای بهره گیری از این ماه پر از نعمت آماده کنیم.

آیت الله موحدی کرمانی در خطبه نخست نماز جمعه تهران افزود: آنچه مهم است فراهم کردن توشه ای از تقوا در ماه رمضان است و هر لحظه از رمضان از بهترین لحظات زندگی انسان است.

وی با اشاره به برکات ماه مبارک رمضان گفت: شب ها و روزها و ساعات این ماه بهترین هستند و در این ماه خواب ، عبادت ، دعا مقبول و شیطان مطرود است .

موحدی کرمانی افزود: در این روزها همه درباره دشمنان خارجی حرف می زنند ، دشمنانی مانند آمریکا، اسرائیل و بخصوص آل سعود که باید توطئه ها و نقشه های آنها را بشناسیم و در مقابل نقشه های آنها برنامه داشته باشیم اما کمتر در مورد دشمن داخلی سخن گفته می شود.

وی گفت: شیطان دشمن داخلی است که نقشه های بسیار و مکرها و دامهای فراوانی برای انسان دارد، خیلی باید مراقبت کرد تا گرفتار وسوسه های شیطان نشویم .

خطیب نماز جمعه تهران افزود: انسان اگر به دام شیطان افتاد اسیر هوا و امیال شیطانی می شود که این اسارت از بالاترین خطرات است.

وی همچنین گفت: در مهمترین مساله عبودیت و بندگی، شیطان تلاش دارد ما را منحرف کند و اگر دقت کرده باشیم برخی افراد به بنده شیطان تبدیل شده اند.

آیت الله موحدی کرمانی یکی از دامهای شیطان در ماه مبارک رمضان را یکسان نبودن قلب و زبان دانست و افزود: زبان از دل و روح جدا نیست و زبان ما باید ترجمان قلب ما باشد اگر در زبان مساله ای را جاری می کنیم آن مساله باید در قلب و روح ما جاری باشد.

وی گفت: خواندن دعا لازم است و کلیدی است برای عبودیت و بنده شدن، نباید گول شیطان را بخوریم که دنیا دار غرور است و شیطان تلاش دارد ما را منحرف کند .

عربستان سعودی از خدا بریده و به دامن آمریکا و رژیم صهیونیستی افتاده است 3