حکم قاطع رهبر انقلاب اسلامی علیه اهانت به زوجات پیامبر اعظم (ص)

حکم قاطع رهبر انقلاب اسلامی علیه اهانت به زوجات پیامبر اعظم (ص)

سیب موز: حکم قاطع رهبر انقلاب اسلامی علیه اهانت به زوجات پیامبر اعظم (ص)

حکم قاطع رهبر انقلاب اسلامی علیه اهانت به زوجات پیامبر اعظم (ص) 2

سیب موز به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله خامنه ای، رهبر معظـم انقلاب در دیدار دسـت انـدرکاران همایش صـدف کوثـر (تکریـم حضـرت خدیجـه) فرمودند: « تعریض به سـایر زوجـات مطهرات پیغمبرنبایسـتی باشـد. بالاخره زوجات پیغمبـر محترمند؛ هرکسـی به اینهـا اهانت کنـد - هـر کدامشـان باشـد- به پیغمبر اهانـت کـرده؛ این را مـن قاطعا عـرض میکنم... امیر المومنین بـا جناب عایشـه آن رفتار را کـرد... با زنی که به جنـگ او آمـده این جور بـا احتـرام رفتار کـرد. به خاطر اینکه همسـر پیغمبر بـود و الا امیـر المومنین که از کسـی ملاحظه ندارد. بنابراین حتما تعریض بایسـتی وجود نداشته باشد."

به گزارش سیب موز

در سی و ششمین شماره هفته نامه خبری-تبیینی خط حزب الله همچنین با اشاره به بیان رهبر انقلاب درخصوص شرمندگی نظام و رهبری در باب بیکاری جوانان، گزارش ویژه ای از شاخص و معیار افتخار و یا شرمندگی مردم، نظام اسلامی و رهبر انقلاب، منتشر کرده است.

سخن هفته این شماره نیز با بررسی بیانات ماه های اخیر رهبر انقلاب به 6 مطالبه ایشان از مجلس نوپای دهم پرداخته است.

در این شماره هم چنین تصویری از همراهی آیات عظام حسن زاده و جوادی آملی با رهبر انقلاب در سفر به شهرستان آمل منتشر شده است.

خط حزب الله، سی و ششمین شماره خود را به امید بازگشت پیروزمندانه به وطن، به پاسدار جاویدالاثر حاج احمد متوسلیان تقدیم می کند.

نسخه ی PDF نشریه در سه نسخه تابلوی اعلانات، A4 جهت مطالعه و A3 برای چاپ و تکثیر بر روی پایگاه KHAMENEI.IR قرار گرفته است و عموم امت حزب الله می توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت های مذهبی و پایگاه های بسیج توزیع کنند.

حکم قاطع رهبر انقلاب اسلامی علیه اهانت به زوجات پیامبر اعظم (ص) 3