کریمی: پرسپولیسی ها باید بُرد با 4 گل را فرامو ش کنند

سیب موز هافبک سابق پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس برای دربی 83 باید پیروزی قبلی در این مسابقه و 5 هفته اخیر در لیگ برتر را فراموش کنند. آفتاب نیوز : علی کریمی در گفت وگو با فارس در خصوص دربی 83 اظهار داشت: امیدوارم قبل از هر چیز تماشاگران از این بازی لذت ببرند، چه آنهایی که در استادیوم حضور دارند و چه آنها که از تلویزیون بازی را می بینند از مسابقه لذت ببرند و شاهد یک بازی زیبا باشند.

وی افزود: شاید برخی ها بر این باور و تصور باشند که به دلیل شرایط متفاوت جایگاه دو تیم در جدول بتوان تیم برنده را پیش بینی کرد اما اصلا این طور نیست. این بازی شرایط خاص دارد و نمی توان از قبل برنده را پیش بینی کرد.

کریمی در پاسخ به این سؤال که آیا این دیدار پرگل می شود یا خیر، گفت: همه چیز امکان دارد. مثلا دربی قبل هم زیبا شد هم پرگل، در حال که کسی فکرش را نمی کرد که آن دربی اینقدر جذاب شود. همانطور که گفتم همه چیز بستگی به شرایط مسابقه دارد و شاید هم دیدار پرگلی از آب درآید. تنها از بازیکنان پرسپولیس می خواهم آن برد 4 بر 2 را فراموش کنند و همچنین نتایج 5 هفته گذشته را نیز فراموش کنند. چون اگر روی این دو مورد تمرکز کنند برایشان مشکل ساز می شود. آنها باید طوری وارد زمین مسابقه شوند که فقط به دربی فکر کنند و همه چیز را کنار گذاشته باشند.

کریمی: پرسپولیسی ها باید بُرد با 4 گل را فرامو ش کنند

سیب موز: کریمی: پرسپولیسی ها باید بُرد با 4 گل را فرامو ش کنند وی در ادامه مصاحبه خود درباره تعطیلات لیگ و برگزاری بازی ها بعد از وقفه طولانی عنوان کرد: متاسفانه در 5-6 سال گذشته یک جورهایی به این مسئله عادت کرده ایم و شاهد این تعطیلات هستیم. من که نمی دانم اما آنطور که از صحبت مربیان می شنوم از این تعطیلات راضی نیستند. چون مدام بازیکنان باید در حال بدنسازی باشند واین احتمال مصدومیت را افزایش می دهند. در واقع باید گفت اگر این تعطیلی ها در لیگ نباشد باید از آن تعجب کرد.علی کریمی در پایان صحبت های در مورد بهادر عبدی و اتفاقی که برای پدر و مادر او افتاده، گفت: وقتی یک نفر پدر یا مادرش را از دست می دهد تا مدت ها از لحاظ روحی به هم ریخته است و متاسفانه بهادر هر دو را همزمان با هم از دست داده و می توانیم برای او آرزوی صبر کنیم و از خدا بخواهیم که به او کمک کند.