انقلاب ما انقلاب کوخ نشینان بود نه کاخ نشینان/ مسئولان به فکر محرومان باشند

سیب موز : none">

امام جمعه میاندوآب گفت: انقلاب اسلامی ما انقلاب کوخ نشینان بود نه کاخ نشینان و همه باید به دور از اشرافی گری به فکر دستگیری از مظلومان و محرومان جامعه باشند.

سیب موز: انقلاب ما انقلاب کوخ نشینان بود نه کاخ نشینان/ مسئولان به فکر محرومان باشند

به گزارش سیب موز به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر،  حجت الاسلام و المسلمین حمید حسن زاده در مراسم افتتاح 10 باب مسکن مددجویی کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب با بیان اینکه همه ما وظیفه داریم در خدمت مستضعفان باشیم، اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) یکی از یادگاران بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است که در راستای خدمت رسانی به محرومان عمل می کند.

امام جمعه میاندوآب با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ما انقلاب کوخ نشینان بود نه کاخ نشینان، افزود: همه باید به دور از اشرافی گری به فکر دستگیری از مظلومان و محرومان جامعه باشند.

وی با تاکید بر اینکه نباید محرومان جامعه را فراموش کنیم، گفت: مدیران ما باید با مدیریت جهادی، به فکر یاری رسانی به همنوعان و قشر محروم و مستضعف جامعه باشند.

مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب هم در این مراسم با بیان اینکه این واحدهای مسکن مددجویی در دهه فجر سال گذشته با همکاری اداره راه و ترابری، بخشداری، بنیاد مسکن و کمیته امداد امام خمینی(ره) کلنگ زنی و در شش ماه به بهره برداری رسیده اند، گفت: هر یک از این واحدها با مشارکت خیرین با هزینه ای بالغ بر 500 میلیون ریال احداث شده اند.

رسول بخشی اظهار کرد: این 10واحد مسکن مددجویی در مجموع در زمینی به مساحت یک هزار و 200 مترمربع احداث شده اند که مساحت هر مسکن مددجویی 110 مترمربع و زیربنای آن 70 متر مربع است.

وی افزود: در احداث این واحدها، 225 میلیون ریال به صورت بلاعوض از طرف کمیته امداد امام خمینی(ره)، 150 میلیون ریال بنیاد مسکن و بقیه به صورت آورده شخصی و با کمک خیرین اعطا شده است.

در پایان این مراسم به اداراتی که در احداث این واحدها مشارکت داشتند، لوح سپاسی اهدا شد.

انتهای پیام/