احداث بخشICU بیمارستان توسط خیرین/ ICUبیمارستان عباسی میاندوآب 15 تخته می شود

سیب موز : none">

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب از احداث بخش آی.سی.یو بیمارستان عباسی این شهرستان توسط خیرین و افراد نیکوکار و افزایش 10 تختی آی.سی.یو این بیمارستان خبر داد.

سیب موز: احداث بخشICU بیمارستان توسط خیرین/ ICUبیمارستان عباسی میاندوآب 15 تخته می شود

به گزارش سیب موز به گزارش اروم نیوز، سهراب حیدری در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با بیان اینکه هم اکنون پنج تخت فعال آی.سی. یو در بیمارستان عباسی میاندوآب فعال هست، اظهار کرد: این تعداد تخت با کمک خیرین به 15 تخت افزایش یافته که به زودی در شهریور ماه و هفته دولت به بهره برداری می رسند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب با اشاره به اینکه افزایش سه برابری تخت های آی.سی.یو قدم خوبی در جهت بهبود و افزایش خدمات درمانی به بیماران و مردم است، افزود: میاندوآب قطب درمان در جنوب آذربایجان غربی بود و این اقدام سبب افزایش سطح خدمات رسانی به مردم می شود.

وی با بیان اینکه بخش آی.سی.یو بیمارستان عباسی میاندوآب توسط خیرین در زمینی به مساحت 400 متر مربع احداث شده است، گفت: در بخش عمرانی چهار میلیاردریال توسط خیرین و مشارکت های مردمی در این زمینه هزینه شده است.

حیدری با بیان اینکه در مجموع تکمیل و بهره برداری از این بخش بالغ بر 20 میلیاردریال هزینه داشته است، تصریح کرد: برای تجهیز این بخش نیز 10 میلیاردریال از محل اعتبارات و منابع دانشگاه علوم پزشکی هزینه شده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب اظهار کرد: این بخش مجهز به آخرین تکنولوژی روز است.

احداث بخشICU بیمارستان توسط خیرین/ ICUبیمارستان عباسی میاندوآب 15 تخته می شود احداث بخشICU بیمارستان توسط خیرین/ ICUبیمارستان عباسی میاندوآب 15 تخته می شود 2

انتهای پیام/