پنجعلی: امیدوارم در دربی به کسی توهین نشود/ پرسپولیس مدعی قهرمانی است

پنجعلی: امیدوارم در دربی به کسی توهین نشود/ پرسپولیس مدعی قهرمانی است

سیب موز: پنجعلی: امیدوارم در دربی به کسی توهین نشود/ پرسپولیس مدعی قهرمانی است سیب موز کاپیتان سابق پرسپولیس گفت: امیدوارم در دربی برخورد و توهینی به کسی نباشد.

اخبار مرتبط

نتیجه دربی 83 از دید سرخابی ها/ پرسپولیس دربی را برد

جلالی: ما قدم به قدم در حال بهتر شدن هستیم

تاج: بازیکنان فوتسال سرمایه های ایران هستند

ادعای مهاجم بارسلونا درمورد هم تیمی هایش

امری:از شاگردانم راضی هستم

منصوریان مربی شماره 42 شهرآورد تهران

محمد پنجعلی در گفت و گو با ایسکانیوز گفت: دربی شرایط خاص خود را دارد و امیدوارم در این بازی شاهد بازی زیبا و تمیزی باشیم و برخورد و توهین وجود نداشته باشد.

به گزارش سیب موز وی افزود: پرسپولیس علاوه بر داشتن بازیکنان خوب و تاثیر گذار نیمکت قوی هم دارد و این موضوع کمک شایانی به تیم در گرفتن نتایج مطلوب کرده است و برانکو امسال با حفظ استخوان بندی تیم نقاط ضعف را هم پوشانده است.

پنجعلی در خصوص نقطه ضعف پرسپولیس گفت: بزرگترین مشکلی که پرسپولیس دارد، بحث گلزنی است. خط دفاع و دروازه بان مطمئن هستند اما تیم برخلاف فصل گذشته نمی تواند به راحتی گل بزند. این یک نقص است که باید هر چه زودتر برطرف شود. نباید یک تیم، این همه موقعیت از دست بدهد. البته فکر می کنم چند بازی که بگذرد، مشکل گلزنی حل می شود. هنوز بازیکنان به اندازه کافی هماهنگ نشده اند و به همین خاطر فرصت ها از دست می رود.

کاپیتان سابق سرخپوشان درخصوص قهرمانی پرسپولیس در لیگ برترخاطرنشان کرد: واقعا نمی شود ارزیابی کاملی از لیگ کرد. تیم ها 5 هفته بازی کرده اند و این وسط یک تعطیلی هم به لیگ خورد. باید ببینیم تا نیم فصل چه اتفاقاتی در لیگ رخ می دهد اما به نظر من در حال حاضر پرسپولیس و تراکتورسازی مدعیان اصلی قهرمانی هستند.

وی افزود: تراکتور از پرسپولیس سر تر نبود و شاگردان قلعه نویی از امتیاز میزبانی بهره بردند و این تیم به دلیل داشتن هواداران زیاد پرسپولیس را تحت فشارقرارداده بود و به نظرم مساوی در تبریز حکم برد را برای برانکو تیمش داشت.

603/602

کد خبر: 677734

0

فوتبال

تراکتور

پرسپولیس

پنجعلی

استقلال