تقویت رسانه های مسئله دار به بهانه اطلاع رسانی!

سیب موز : none">

یکی از مسئولین شهرستان نقده در اقدامی عجیب و تامل برانگیز که شائبه حمایت از رسانه های مسئله دار را تقویت می کند تن به مصاحبه با یک شبه رسانه بد سابقه داد.

سیب موز: تقویت رسانه های مسئله دار به بهانه اطلاع رسانی!

به گزارش سیب موز به گزارش اروم نیوز به نقل از سولدوز خبر، اخیرا در خبرها آمده بود که آمریکا و همپیمانانش برای اینکه ایران را مجبور به خروج از سوریه نمایند طرح هایی را برای بی ثبات کردن ایران در داخل مرزهایش طراحی کرده اند که از جمله این برنامه ها تحریک به آشوب در داخل مناطق مرزی با استفاده از اختلافات قومی است.

روزنامه طرح نو در اقدامی همسو با این برنامه با توهین به مردم ترک ایران چند روزی استان های مختلف کشور را تبدیل به صحنه اعتراضات کرد.

در چند روز گذشته نیز یکی از مسئولین شهرستان نقده در اقدامی عجیب و تامل برانگیز که شائبه حمایت از رسانه های مسئله دار را تقویت می کند تن به مصاحبه با مدیر یک کانال تلگرامی داد که در سال 89 پس از دستگیری توسط یکی از دستگاه های امنیتی به جرم همکاری با گروهک الحادی و تروریستی کومله توسط مراجع قضائی محاکمه شد.

پس از افشای ماهیت این کانال تلگرامی توسط سولدوز خبر که هماهنگ با چند کانال دیگر به وضوح از اقدامات تروریستی حمایت و در راستای افزایش اختلافات قومی حرکت می کرد، اطرافیان این مسئول مانع از انتشار مصاحبه توسط کانال مذکور شدند تا آنجا که درگیری لفظی بین آنها بالا گرفت.

اما پیش از این نیز این مسئول گزارش عملکردش را برای انتشار در اختیار این شبه رسانه قرار داده بود در حالی که این گزارش را هنوز هم در سایت و یا کانال تلگرامی رسمی اش منتشر نکرده است!

قبلا سولدوز خبر نسبت به رشد کانال های تلگرامی و سایت های بدون مجوز که مدیرانشان بعضا سابقه دستگیری به خاطر همکاری با احزاب منحله کومله و دمکرات و یا بازداشت به خاطر مزاحمت به دانش آموزان دختر در مقابل مدارس را داشتند هشدار داده و گفته بود که این شبه رسانه ها هدفی جز پر رنگ کردن اختلافات قومی ندارند.

سولدوز خبر در گزارش بعدی به نحوه شبکه سازی این رسانه های معاند می پردازد.

انتهای پیام/