شرکت سرمایه گذاری هایسل ترکیه در راه پلدشت

سیب موز : none">

مسئول دفتر منطقه آزاد ماکو در پلدشت گفت: سرمایه گذار ترک با حضور در دفتر منطقه آزاد ماکو در پلدشت با قوانین و شرایط سرمایه گذاری در این منطقه آشنا شد.

سیب موز: شرکت سرمایه گذاری هایسل ترکیه در راه پلدشت

به گزارش اروم نیوز به نقل از آراز سسی، صفر سلیمی در خصوص حضور سرمایه گذار ترک در این منطقه گفت: سرمایه گذاران ترک با حضور در این دفتر آمادگی خود را برای سرمایه گذاری در پلدشت اعلام کردند.

به گزارش سیب موز وی تصریح کرد: هر دو طرف شرایط و نحوه ی همکاری خود را مطرح کرده و از مراکزی که نیاز به سرمایه گذاری دارد بازدید به عمل آوردند.

مسئول دفتر منطقه آزاد ماکو در پلدشت افزود: کارخانه قند سحر، شهرک گلخانه ای و دامداری، تفرجگاه ائل گلی و بازارچه مرزی پلدشت از مکان هایی بود که بازدید به عمل آمد.

به گفته وی شرکت هایسل ترک که یکی از شرکت های مطرح در کشورهای اروپایی است که علاقه زیادی برای سرمایه گذاری در این منطقه دارد.

سلیمی گفت: پلدشت با داشتن پتانسیل ها و زمین های مستعد، امکان گسترش و پیشرفت در تمام جهات یکی از بهترین مکان مناسب برای جذب سرمایه گذاران خارجی در منطقه آزاد ماکو است.

شرکت سرمایه گذاری هایسل ترکیه در راه پلدشت شرکت سرمایه گذاری هایسل ترکیه در راه پلدشت 2 شرکت سرمایه گذاری هایسل ترکیه در راه پلدشت 3 شرکت سرمایه گذاری هایسل ترکیه در راه پلدشت 4

انتهای پیام/