برنامه ریزی دشمنان برای تسخیر افکار جوانان/ تغییر باور و فرهنگ ایرانی- اسلامی مردم از اهداف اصلی دشمنان است

سیب موز : none">

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: امروز دشمنان می خواهند جوانان ما را از فرهنگ دینی و اسلامی دور کرده وافکار جوانان ما را مطابق با فرهنگ خود مدیریت کرده و نقشه های خود را پیاده کند.

سیب موز: برنامه ریزی دشمنان برای تسخیر افکار جوانان/ تغییر باور و فرهنگ ایرانی

به گزارش سیب موز به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر، سرهنگ پاسدار جواد مولودی در آئین افتتاحیه طرح هجرت 3 سازندگی که صبح امروز در تالار امام خمینی(ره) برگزار شد با اشاره به اینکه دشمنان امروز باور و افکار مردم ایران اسلامی را نشانه گرفته اند، اظهار کرد: امروز دشمن که در همه زمینه ها ناامیده شده، از راه فرهنگی وارد شده و می خواهد در قالب جنگ نرم، فرهنگ خود را جایگزین فرهنگ اسلامی کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با بیان اینکه  دشمنان به دنبال مدیریت افکار جوانان و مردم ما هستند، افزود: امروز دشمنان می خواهند جوانان ما را از فرهنگ دینی و اسلامی دور کرده وافکار جوانان ما را مطابق با فرهنگ خود مدیریت کرده و نقشه های خود را پیاده کند.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران فکر و تفکر جدیدی به دنیا معرفی کرد، گفت: انقلاب اسلامی ایران این مطلب را به دنیا اعلام کرد که مردم ما می خواهند اسلامی زندگی کنند و لذا برای مقابله با این تفکر از ابزارهای مختلف در فضای مجازی و حقیقی استفاده کرده و می کنند.

مولودی با بیان اینکه برخی متاسفانه آدرس غلط داده و عامل پیشرفت و تمدن را فرهنگ غربی معرفی می کنند، تصریح کرد: تبلیغات دروغین دشمنان علیه انقلاب و نظام اسلامی همه در راستای همین امر و مقابله با گسترش تفکر انقلاب اسلامی در دنیا صورت می گیرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با اشاره به اینکه یکی از اهداف دشمنان برنامه ریزی  برای اوقات فراغت دانش آموزان و جوانان است تا بتوانند از این راه فرهنگ خود را ترویج دهند، افزود: اردوهای طرح هجرت یکی از بهترین فرصت ها برای غنی سازی اوقات فراغت، ترویج فرهنگ و روحیه جهادی است.

تمهیدات لازم برای اجرای طرح اندیشیده شده است

برنامه ریزی دشمنان برای تسخیر افکار جوانان/ تغییر باور و فرهنگ ایرانی- اسلامی مر

جلال پورمیرزا معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میاندوآب هم در این مراسم در سخنانی با تاکید بر اینکه دانش آموزان باید از اوقات  فراغت خود در تابستان به بهترین نحو استفاده کنند، گفت: مشارکت در آبادانی مدارس و بهسازی آنها یکی از زمینه های غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان است.

وی در ادامه از اتخاذ تدابیر و امکانات لازم برای اجرای اردوهای طرح هجرت 3 به بهترین نحو و آماده سازی مدارس برای سال تحصیلی آینده خبر داد.

جعفر علی نژاد مسئول بسیج سازندگی میاندوآب هم در این مراسم با اشاره به اهداف اردوهای جهادی طرح هجرت3 و نحوه اجرای آنها در طول تابستان در مدارس، گفت: بسیج سازندگی امروز توانسته است گامهای مهم وموثری را برای بهبود فضای علم و دانش بردارد، تاجایی که اکثر نهادها وسازمانها علاقمند هستند که بسیج سازندگی فعالیتهای عمرانی آنها رابرعهده بگیرد.

برنامه ریزی دشمنان برای تسخیر افکار جوانان/ تغییر باور و فرهنگ ایرانی- اسلامی مر 2

وی افزود: دانش آموزان با شرکت در این طرح، ضمن غنی سازی اوقات فراغت، در مرمت و بهسازی مدارس مشارکت می کنند.

هم چنین جعفر محمدباقری مسئول بسیج دانش آموزی میاندوآب هم در این مراسم با بیان اینکه طرح هجرت 3 دانش آموزی در میاندوآب از هفته آینده به صورت رسمی آغاز می شود، گفت: در این طرح 630 نفر از دانش آموزان دختر و پسر در قالب گروه های جهادی در مدارس فعالیت می کنند.

مسئول بسیج دانش آموزیمیاندوآب با اشاره به تعیین 30 مدرسه هدف برای اجرای اردوهای طرح هجرت 3 بسیج سازندگی، اظهار کرد: در اجرای این طرح که به مدت 20 روز در طول مرداد ماه اجرا می شود، 62 نفر از فرهنگیان نیز مشارکت دارند.

برنامه ریزی دشمنان برای تسخیر افکار جوانان/ تغییر باور و فرهنگ ایرانی- اسلامی مر 3

انتهای پیام/