هدف دشمن در فضای مجازی، تخریب دین و منحرف کردن مسلمانان است

سیب موز : none">

کارشناس مسائل دینی گفت: دشمنان اسلام می خواهند با فعالیت در فضای مجازی نوجوانان و جوانان ما را به سمت عرفان های کاذب سوق داده و آن ها را از دین مبین اسلام و فرهنگ تشیع منحرف کنند.

سیب موز: هدف دشمن در فضای مجازی، تخریب دین و منحرف کردن مسلمانان است

به گزارش سیب موز به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر،  حجت الاسلام سهراب هاشمی هشترودی در جمع عزاداران میاندوآب در مصلی امام خمینی(ره)  با بیان اینکه تمام نقشه های دشمنان برای اسلام هراسی و شیعه هراسی در دنیاست، اظهار کرد: فضای مجازی، برنامه های موبایلی و بازی ها و... همه یک هدف را دنبال می کنند و آن هم مقابله با اسلام خواهی در دنیاست.

این کارشناس مسائل دینی و مذهبی افزود: دشمنان اسلام  می خواهند، نوجوانان و جوانان ما را به سمت عرفان های کاذب سوق دهند و آن ها را از دین مبین اسلام و فرهنگ تشیع منحرف کنند.

وی با بیان اینکه همه این اقدامات با برنامه ریزی و هدفمند انجام می گیرد، گفت: تهدیدات و برنامه هایی که در گوشی های موبایل در دستان بچه هاست، همه علیه مسجد، حسینیه و در راستای اسلام هراسی و شیعه هراسی و منحرف کردن مسلمانان از دین است.

هاشمی هشترودی با تاکید بر اینکه دشمنان به دنبال مقابله با اسلام خواهی در دنیا هستند، تصریح کرد: آنها به مقابله با اسلام می پردازند چون که دین مبین اسلام، به دنبال روشنگری و آگاهی بخش مردم است.

این کارشناس مسائل دینی با بیان اینکه مکتب امام صادق(ع)، مخالف غفلت و ناآگاهی است، اظهار کرد: مکتب امام صادق(ع)، مکتب آگاهی است و لذا دشمنان اسلام می خواهند با این مکتب مقابله کنند.

وی با اشاره به اینکه امام جعفر صادق(ع) با تولیدات دروغین از دین مبارزه کردند، افزود: حرکات زیرزمینی علیه دین در زمان امام صادق(ع) نیز بود ولذا امام جعفرصادق(ع) با تحجر، اسراف و افکار پوچ و تولیدات دروغین از دین مبارزه کردند.

انتهای پیام/