اداره ارشاد خوی به فرامین رهبری کم لطفی می کند + فیلم

سیب موز : none">

متاسفانه اداره ارشاد خوی به فرامین رهبری کم لطفی می کند و تمایل دارد تا در جامعه عمل پوشاندن به بخش نامه وزارت متبوعش پیشگام باشد

سیب موز: اداره ارشاد خوی به فرامین رهبری کم لطفی می کند + فیلم

به گزارش سیب موز به گزارش اروم نیوز به نقل از آذرنگاه، متاسفانه مدتی است که برخی مسئولان در خوی مدام و به هر طریقی بیان می کنند که مردم این شهر افسرده هستند و یکی از راه های حل این مشکل برگزاری کنسرت است و به این بهانه شاهد برگزاری کنسرت های غیراسلامی و زننده در شهرستان خوی هستیم و گویا بخش نامه وزارت ارشاد در خصوص عدم نیاز صدور مجوز برگزاری کنسرت از سوی نیروی انتظامی زودتر از همه جا در شهر خوی عملی شده و موجب بی بند و باری و وضعیت تأسف بار غیراخلاقی گردیده است.

این در حالی است که امام جمعه شهرستان خوی نیز چندی قبل اعلام کردند که متولیان فرهنگی حافظ اعتقادات مذهبی مردم باشند چراکه طبق فرموده رهبری برگزاری کنسرت، کار فرهنگی محسوب نمی شود ولی بعضی از افراد آن را یک برنامه فرهنگی معرفی می کنند.

حجت الاسلام شکوری همچنین با ابراز گله مندی از برگزاری گسترده ترین تبلیغات کنسرت در خوی گفته است که معنی این کارها یعنی چه؟ این یک نوع دهن کجی به ارزش های اسلامی در جامعه محسوب می شود.

امام جمعه خوی همچنین اظهار داشته که برای تبلیغات و اعلام عمومی مراسم دینی، عزاداری ها و سایر مناسک مذهبی به بهانه تخریب چهره عمومی شهر اجازه داده نمی شود اما برای این کنسرت ها بیش از یک هفته تمام شهر را پر از بنر خواننده و نوازنده می کنند.

رئیس حوزه های علمیه شهرستان خوی با توصیه با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد صدور مجوز کنسرت ها اظهار داشته که مسئولان و برگزارکنندگان این مراسم ها باید جایگاه شهرستان ها و مسائل مذهبی و دینی را رعایت کنند تا افراط و تفریطی صورت نگیرد.

گفتنی است صدور مجوز کنسرت توسط وزارت ارشاد، دلیل بر این نمی شود که مسئولیتی از روی دوش ضابطین قضایی، ناجا و قوه قضائیه برداشته شود و احتیاط واجب این بود که جلوی اجرای این برنامه گرفته می شد.

ولی با این تواصیف متاسفانه اداره ارشاد خوی به فرامین رهبری کم لطفی می کند و تمایل دارد تا در جامعه عمل پوشاندن به بخش نامه وزارت متبوعش پیشگام باشد و در نهایت خروجی مجوزهای صادره آن چیزی می شود که در کلیپ زیر مشاهده می کنید.

اداره ارشاد خوی به فرامین رهبری کم لطفی می کند + فیلم