آغاز طرح هجرت 3 دانش آموزی با مشارکت 630 دانش آموز در میاندوآب

سیب موز : none">

مسئول بسیج دانش آموزی میاندوآب از آغاز اردوهای جهادی طرح هجرت 3 دانش آموزی با شرکت 630 دانش آموز در این شهرستان خبر داد.

سیب موز: آغاز طرح هجرت 3 دانش آموزی با مشارکت 630 دانش آموز در میاندوآب

به گزارش سیب موز به گزارش اروم نیوز، جعفر محمدباقری در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با بیان اینکه طرح هجرت 3 دانش آموزی در میاندوآب از هفته آینده به صورت رسمی آغاز می شود، گفت: در این طرح 630 نفر از دانش آموزان دختر و پسر در قالب گروه های جهادی در مدارس فعالیت می کنند.

مسئول بسیج دانش آموزیمیاندوآب با اشاره به تعیین 30 مدرسه هدف برای اجرای اردوهای طرح هجرت 3 بسیج سازندگی، اظهار کرد: در اجرای این طرح که به مدت 20 روز در طول مرداد ماه اجرا می شود، 62 نفر از فرهنگیان نیز مشارکت دارند.

وی با بیان اینکه طرح هجرت 3 سازندگی با همکاری آموزش و پرورش، بسیج سازندگی و بسیج فرهنگیان برگزار می شود، افزود: جلسات لازم برای هماهنگی و نحوه اجرای این طرح در تابستان 95 اندیشیده شده و مراسم افتتاحیه این طرح در پایان هفته و اجرای آن از روز یکشنبه هفته آینده به صورت رسمی آغاز می شود.

باقری با اشاره به اهداف اجرای این طرح، تصریح کرد: دانش آموزان با شرکت در این طرح، ضمن غنی سازی اوقات فراغت، در مرمت و بهسازی مدارس مشارکت می کنند.

مسئول بسیج دانش آموزیمیاندوآب آشنایی و مشارکت دانش آموزان در فعالیت های عمرانی، محرومیت زدایی و آشنایی با مسائل فرهنگی و دینی در کنار زیباسازی مدارس را از دیگر اهداف این طرح عنوان کرد.

انتهای پیام/