آیین استقبال از والیبالیست ملی پوش در میاندوآب برگزار شد+ تصاویر

سیب موز : none">

والیبالیست ملی پوش میاندوآبی تیم ملی والیبال جوانان بعد از درخشش در مسابقات آسیایی با استقبال دوستداران ورزش وارد زادگاهش شد.

سیب موز: آیین استقبال از والیبالیست ملی پوش در میاندوآب برگزار شد+ تصاویر

به گزارش سیب موز به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر،  مراسم استقبال توحید صمدی عضو تیم ملی والیبال جوانان کشورمان در مقابل اداره ورزش و جوانان میاندوآب با حضور مردم و جمعی از ورزشکاران و مسئولان برگزار شد.

در این مراسم حبیب مظاهر اسماعیل پور رئیس اداره ورزش و جوانان میاندوآب در سخنانی با تبریک این افتخار آفرینی به صمدی گفت:  جوانان این شهرستان از خلاقیت و استعدادهای شگرفی در همه عرصه ها برخوردارند که ما نیز در حد توان برای بروز این استعدادها و خلاقیت ها گام بر می داریم.

گفتنی است توحید صمدی والیبالیست و جوان شایسته میاندوآبی عضو تیم ملی والیبال جوانان جمهوری اسلامی ایران بود که در مسابقات آسیایی والیبال جوانان در کشور چین تایپه شرکت کرد.

تیم ملی والیبال جوانان ایران در فینال رقابت های قهرمانی آسیا به مصاف چین رفت و در پایان با شکست برابر این تیم به نایب قهرمانی آس آسیا بسنده کرد.

آیین استقبال از والیبالیست ملی پوش در میاندوآب برگزار شد+ تصاویر آیین استقبال از والیبالیست ملی پوش در میاندوآب برگزار شد+ تصاویر 2 آیین استقبال از والیبالیست ملی پوش در میاندوآب برگزار شد+ تصاویر 3 آیین استقبال از والیبالیست ملی پوش در میاندوآب برگزار شد+ تصاویر 4

انتهای پیام/