واحد تولید سازه های بتنی در میاندوآب به بهره برداری رسید+ تصاویر

سیب موز : none">

با حضور نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس، واحد تولید سازه های بتنی توسط بخش خصوصی در میاندوآب افتتاح و به بهره برداری رسید.

سیب موز: واحد تولید سازه های بتنی در میاندوآب به بهره برداری رسید+ تصاویر

به گزارش سیب موز به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر، مراسم افتتاح واحد تولیدی بتن آماده قربانی با حضور جهانبخش محبی نیا نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مردم و مسئولان در شهرستان میاندوآب به بهره برداری رسید.

این واحد تولیدی با اعتبار اولیه 10 میلیارد ریال و توسط بخش خصوصی به بهره برداری رسید و با افتتاح آن برای 12 نفر به صورت مستقیم اشتغال زایی می شود.

به گفته قربانی مدیرعامل این واحد تولیدی، ظرفیت این واحد تولید 80 مترمکعب بتن در هر ساعت است که بتن ها نیز از نوع بتن های معمولی ساختمانی با استقامت 400 کیلوگرم در مترمکعب هستند.

واحد تولید سازه های بتنی در میاندوآب به بهره برداری رسید+ تصاویر واحد تولید سازه های بتنی در میاندوآب به بهره برداری رسید+ تصاویر 2 واحد تولید سازه های بتنی در میاندوآب به بهره برداری رسید+ تصاویر 3 واحد تولید سازه های بتنی در میاندوآب به بهره برداری رسید+ تصاویر 4 واحد تولید سازه های بتنی در میاندوآب به بهره برداری رسید+ تصاویر 5

انتهای پیام/