شدت گرما، یک نانوایی را در میاندوآب به آتش کشید + تصاویر

سیب موز : none">

شدت زیاد گرمای هوا در میاندوآب سبب آتش سوزی و تخریب سقف یک نانوایی در روستای نصیرکندی این شهرستان شد.

سیب موز: شدت گرما، یک نانوایی را در میاندوآب به آتش کشید + تصاویر

به گزارش سیب موز به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر، در این حادثه که ساعت 13/30 دقیقه ظهر به وقوع پیوست، آتش سوزی سبب تخریب بخش هایی از سقف این نانوایی روستایی شد.

رئیس اداره آتش نشانی شهرستان میاندوآب در رابطه با این حادثه به خبرنگار ما گفت: این حادثه به دلیل گرمای بیش از حد در سقف نانوایی رخ داده که سبب آتش سوزی و وارد آمدن خسارت شده است.

یادگار لندینان با بیان اینکه این حادثه خسارت جانی نداشته است، اظهار کرد: ماموران آتش نشانی پس از اطلاع از این حادثه سریعا در محل حاضر شده و توانستند، آین آتش سوزی را کنترل کنند.

وی با اشاره به اینکه به دنبال وقوع این حادثه افراد حاضر در داخل نانوایی سریعا به بیرون فرارکرده اند،، افزود: این حادثه  تنها خسارت مالی برجای گذاشته وخوشبختانه به هیچ کس آسیب جانی نرسیده است.

رئیس اداره آتش نشانی شهرستان میاندوآب تصریح کرد: در این حادثه بخش هایی از سقف نانوایی دچار آتش سوزی و ریزش شده اند که میزان خسارات وارده در حال بررسی توسط کارشناسان است.

شدت گرما، یک نانوایی را در میاندوآب به آتش کشید + تصاویر شدت گرما، یک نانوایی را در میاندوآب به آتش کشید + تصاویر 2 شدت گرما، یک نانوایی را در میاندوآب به آتش کشید + تصاویر 3 شدت گرما، یک نانوایی را در میاندوآب به آتش کشید + تصاویر 4

انتهای پیام/