عمل به قانون علاج مشکلات و مسائلی مانند فیش های نجومی است/ باید قفل رکود و بیکاری را با برنامه ریزی مناسب شکست

سیب موز : none">

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی گفت: سعادت ما در گرو عمل به قانون اساسی و عمل به وظایف خود در چارچوب این قانون است و همه قوا و دستگاه های اجرایی و نظارتی باید بر این اساس عمل کنند.

سیب موز: عمل به قانون علاج مشکلات و مسائلی مانند فیش های نجومی است/ باید قفل رکود و بیکاری را با برنامه ریزی مناسب شکست

به گزارش سیب موز به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر،  جهانبخش محبی نیا در مراسم بهره برداری از واحد تولیدی در میاندوآب با بیان اینکه باید با برنامه ریزی مناسب مشکلات واحدهای تولیدی و رکود را حل کرد، اظهار کرد: باید قفل رکود را شکست و مانع از رکود واحدهای تولیدی شد.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی   به مشکل بیکاری و اشتغال جوانان در کشور اشاره کرد و افزود: این همه بیکار و مشکل حاشیه نشینی و بافت های فرسوده در شهرها باید مورد توجه قرار گرفته و برای آن برنامه ریزی مناسبی انجام گیرد.

وی با تاکید بر اینکه باید در بودجه نویسی به امر اشتغال توجه ویژه ای شده و هم چنین تولید ناخالص را افزایش داد، گفت: با شعار دادن به امید فردا، کار درست نمی شود بلکه باید با برنامه ریزی اصولی و دقیق، تولید ناخالص داخلی را بهبود بخشیم و در نتیجه آن شاهد رشد قدرت اقتصادی خواهیم بود.

محبی نیا به در راس امور بودن مجلس تاکید و با بیان اینکه همه باید مطیع قانون اساسی باشند، تصریح کرد: سعادت ما در گرو حمایت و عمل به قانون اساسی و عمل به وظایف خود در چارچوب این قانون است و همه قوا و دستگاه های اجرایی و نظارتی باید بر این اساس عمل کنند.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی   به وجود آمدن برخی از مسائل و مشکلات مانند فیش های نجومی، اختلاس و... اشاره کرد و گفت: اگر بر اساس قانون عمل کنیم؛ این مشکلات و مسائل پیش نمی آید.

وی به مطرح کردن موضوع حذف پست ریاست جمهوری اشاره کرد و افزود: برخی موضوعات است که به ضرر مردم بوده و مردم در واقع کتک خور دولت و مجلس شده اند که با این موضوع می توان این مشکل را حل کرده و مجلس از حق مردم دفاع کند.

انتهای پیام/