پرسپولیسی ها دربی را با فیلم هندی اشتباه نگیرند

پرسپولیسی ها دربی را با فیلم هندی اشتباه نگیرند

سیب موز: پرسپولیسی ها دربی را با فیلم هندی اشتباه نگیرند

سیب موز فوتبال ایران > لیگ برتر - پیشکسوت فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان و پیشکسوتان صحبت از برد پرگل پرسپولیس می کنند و دربی را با فیلم هندی اشتباه گرفته اند.

به گزارش خبرورزشی، داوود فنایی در خصوص دربی و شرایط دو تیم پیش از این بازی اظهار داشت: شرایط این بازی با تمام بازی ها فرق می کند. جایگاه تیم ها در جدول در نتیجه بازی تأثیری ندارد و نباید فکر کرد پرسپولیس بازی راحتی در پیش دارد.

به گزارش سیب موز وی درمورد شرایط متفاوت دروازه بان های دو تیم عنوان کرد: نمی شود گفت شرایط بیرانوند و رحمتی متفاوت است. رحمتی گل های زیادی در 4 بازی خورده ولی هیچ کدام گل بدی نبوده و بیشتر به ساختار دفاعی تیم مربوط می شود نه دروازه بان. بیرانوند هم اگرچه عملکرد خوبی داشته ولی باید در شرایط دربی قرار بگیرد و ممکن است غافل گیر شود.

دروازه بان پیشین پرسپولیس در ادامه گفت: الآن با پیشکسوتان و بازیکنان پرسپولیس صحبت می کنم صحبت از 4 گل و 6 گل می کنند. بازی را با فیم هندی اشتباه گرفته اند. اگر بخواهند با توجه به نتیجه دربی قبلی وارد زمین شوند به مشکل می خورند.

فنایی در پایان گفت: نباید به این فکر کرد که برانکو در دربی خوب نتیجه گرفته. از آن طرف هم منصوریان تا الان به برانکو نباخته و شرایط این بازی با همه بازی ها فرق می کند. هرچند قلباً دوست دارم پرسپولیس ببرد ولی نباید احساسی نظر داد.