انصاری: بازیکنان پرسپولیس مغرور نمی شوند

انصاری: بازیکنان پرسپولیس مغرور نمی شوند

سیب موز: انصاری: بازیکنان پرسپولیس مغرور نمی شوند

سیب موز فوتبال ایران > لیگ برتر - مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با زحمات کادرفنی و حمایت هواداران، بازیکنان ما دچار غرور نخواهند شد.

به گزارش خبرورزشی، محمد انصاری در خصوص شرایط پرسپولیس اظهار داشت: خوشحالم از اینکه تیم پرسپولیس و همه بازیکنان در شرایط ایده آلی قرار دارند و می توانند با ارائه بازی های جذاب و دیدنی دل هواداران را شاد کنند.

به گزارش سیب موز وی در خصوص غرور کاذب بازیکنان و اختلاف در جدول رده بندی و تاثیر آن روی دربی عنوان کرد: دربی پایتخت ویترین فوتبال ایران است و همه بازیکنان تلاش می کنند بهترین عملکرد را در این بازی داشته باشند. غرور، آفت ورزش و ورزشکار است و یقیناً بازیکنان پرسپولیس با حمایت هوادارانی که در هر شرایطی تیم را تنها نمی گذارند و همچنین زحمات شبانه روزی کادر فنی، هیچگاه با غرور به میدان نخواهند رفت، چرا که ما با شعار همیشگی سرمربی تیم «کار، کار و کار» تلاش می کنیم به تنها هدف مان که شاد کردن دل هواداران است، برسیم.

مدافع پرسپولیس در مورد حضور در دربی تهران عنوان کرد: دو بار در این رویداد مهم حضور داشتم و ارزش شرکت در این بازی های حساس و لذت بخش را می دانم و امیدوارم بتوانم در این دیدار مهم حضور داشته باشم و با عملکرد قابل قبول، به تیم محبوبم کمک کنم.

انصاری در ادامه گفت: شرایط بازیکنان و تیم بسیار خوب است و با شناختی که از حریف سنتی پرسپولیس دارم، انشاالله مجموعه دو تیم و همچنین تیم داوری بتوانند در آستانه مسابقات بین المللی رضایت فوتبالدوستان را جلب کرده و شاهد ارتقاء سطح کیفی فوتبال کشور باشیم.

وی در پایان در مورد حضور هواداران در ورزشگاه و نتیجه دربی گفت: از هواداران تقاضا دارم مثل همیشه از تیم محبوب خود حمایت کنند و از فوتبال زیبا لذت ببرند. زیبایی فوتبال به غیر قابل پیش بینی بودن نتایج آن است و اگر نتایج این رقابت ها مشخص بود، جذابیتی حاصل نمی شد. امیدوارم روز جمعه با یک فوتبال دلچسب دل هواداران مان را شاد کنیم.