بیانه خنده دار باشگاه تراکتورسازی در اعتراض به داوری!

بیانه خنده دار باشگاه تراکتورسازی در اعتراض به داوری!

سیب موز: بیانه خنده دار باشگاه تراکتورسازی در اعتراض به داوری!

سیب موز پرسپولیس نیوز : باشگاه تراکتورسازی در راستای اعتراض به عملکرد داور دیدار مقابل پرسپولیس بیانیه ای را صادر کرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی،  باشگاه تراکتورسازی با صدور بیانیه ای نسبت به داوری دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس اعتراض کرد و از فدراسیون فوتبال خواست تا با تصمیم های خود زمینه بد بینی هواداران تراکتور نسبت به فدراسیون فوتبال را فراهم نکنند.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

به گزارش سیب موز

قضاوت دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس به گونه ای بود که موجب ناراحتی و دلخوری شدید هواداران عزیز تراکتورسازی را فراهم آورد در همین زمینه ذکر نکات زیر ضروری است:

1-لازم است با توجه به فضای ملتهب ناشی از قضاوت داور دیدار از تماشاگران فهیم هوادار تراکتورسازی کمال تشکر را داشته باشیم که با خویشتنداری خود زمینه برگزاری یک مسابقه خوب را فراهم نمایند ، بی تردید هواداران بزرگ ترین سرمایه باشگاه در راه رسیدن به قهرمانی است.

2-عملکرد داور این دیدار به قدری ضعیف  بود که از سوی کارشناسان مورد نقد فراوان قرار گرفت از همین رو خواستار محرومیت داور این دیدار و دقت کمیته داوران درانتخاب داوران دیگر دیدارهای تراکتور هستیم.

3-در طول سالیان گذشته جو عدم اعتماد و بد بینی از جانب هواداران نسبت به فدراسیون فوتبال وجود دارد. امیدواریم تصمیمات آتی کمیته انضباطی و کمیته داوران بر حجم این بی اعتمادی و بد بینی نیفزاید.

4-در پایان از هواداران عزیز می خواهیم با صبر و متانت که همواره جزو خلق و خوی آنها بوده از تیم خود حمایت کنند تا تیم تراکتورسازی به اولین قهرمانی خود در لیگ برتر دست یابد.

این اطمینان را به هواداران عزیز می دهیم که در مسیر دفاع از حقوق آنها لحظه ای کوتاه نخواهیم آمد.

این در حالی است که کارشناس داوری برنامه نود اعلام کرد داور تصمیمی به ضرر تراکتورسازی اعلام نکرده است و سعید آقایی بازیکن این تیم در برخورد با سیدجلال حسینی خودش را به مدافع پرسپولیس زده است.