منصوریان در نفت نشان داد بردن پرسپولیس را بلد است

منصوریان در نفت نشان داد بردن پرسپولیس را بلد است

سیب موز: منصوریان در نفت نشان داد بردن پرسپولیس را بلد است

سیب موز فوتبال ایران > لیگ برتر - کاپیتان پیشین استقلال تهران گفت: منصوریان در نفت نشان داد بلد است پرسپولیس برانکو را ببرد.

به گزارش خبرورزشی، پیروز قربانی درباره دربی حساس هفته ششم لیگ برتر اظهار داشت: شرایط پرسپولیس در ظاهر بهتر است ولی دربی به مسائل روحی، روانی وابسته است و وضعیت تیم ها در جدول تأثیر چندانی در نتیجه بازی ندارد.

به گزارش سیب موز وی درمورد پیروزی منصوریان در نفت مقابل پرسپولیس در فصل گذشته عنوان کرد: من دیدار فصل گذشته نفت مقابل پرسپولیس را دیدم، منصوریان در آن بازی روش خوبی برای تقابل با پرسپولیس انتخاب کرده بود و نشان داد روش مقابله با این تیم را بلد است. ولی استقلال با نفت تفاوت دارد و ممکن است تماشاگر آن روش بازی را نپسندد.

کاپیتان پیشین استقلال درباره دربی هایی که خودش در آن حضور داشته گفت: اکثر دربی هایی که من در آنها حضور داشتم مربوط به زمان قلعه نویی بوده است. قلعه نویی در آن زمان سعی می کرد بازیکنان را از نظر روانی تخلیه کند و بدون هیچ فشاری آنها را به زمین بفرستد.

قربانی در پایان در پیش بینی خودش از نتیجه دربی عنوان کرد: نباید از حق بگذریم که برانکو تیم خوب و مسنجمی ایجاد کرده است. این تیم تغییرات کمی داشته ولی استقلال هم در کادرفنی و هم در جمع بازیکنان اکثراً نفراتش تغییر کرده است. ولی در مجموع امیدوارم استقلال بتواند نتیجه بگیرد و از شرایط سخت حال حاضر خارج شود.