سرپرست باشگاه پرسپولیس رفت و برگشت

سرپرست باشگاه پرسپولیس رفت و برگشت

سیب موز: سرپرست باشگاه پرسپولیس رفت و برگشت سیب موز سرپرست باشگاه پرسپولیس رفت و برگشتشماره خبر : 134666

علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: واقعا از برخی از اتفاقات ناراحت و خسته بودم. به خاطر اتفاقاتی که رخ داده بود، نامه استعفایم را نوشتم

به گزارش سیب موز سرپرست باشگاه پرسپولیس رفت و برگشت؛

طاهری: با قدرت به کارم ادامه می دهم!

علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: واقعا از برخی از اتفاقات ناراحت و خسته بودم. به خاطر اتفاقاتی که رخ داده بود، نامه استعفایم را نوشتم و خدمت وزیر ورزش و جوانان تقدیم کردم اما ایشان با استعفای من مخالفت کرد. در حال حاضر هم که وزیر با استعفایم مخالفت کرده است، با قدرت به کارم در باشگاه پرسپولیس ادامه می دهم و تا زمانی که این وظیفه سنگین بر دوشم است، خدمت گذار هواداران پرسپولیس خواهم بود.

بر سر مسئله سامانه هواداری بارها و بارها با آقای مهدی تاج و امیر عابدینی جلسه گذاشتیم و صحبت کردیم و در نهایت هم تاج به ما گفت که شما بروید کارهای باشگاه تان را پیگیری کنید زیرا ما خودمان آن را حل خواهیم کرد اما دوستان بازهم تبلیغ سامانه خودشان را می کنند و می گویند که این سامانه، تنها سامانه هواداری فوتبال است. در حالی که این حرف آنها درست نیست. همراه اول یک سامانه برای باشگاه های استقلال و پرسپولیس و تراکتورسازی تعریف کرده است که تنها سامانه هواداری است و حتی نامه ای به سازمان لیگ اعلام کرده است که سامانه هواداری 3040 را بسته است اما دوستان باز هم تبلیغ آن را در رسانه ملی می کنند. حتی روز بازی با تراکتورسازی  با مهدی تاج تماس گرفتم و گفتم که چرا تبلیغ 3040 را می کنید که ایشان گفتند اصلا در جریان این موضوع  نیستم.

ضمنا استعفای من هیچ ارتباطی به پرونده مانوئل ژوزه ندارد. دوستان نمی گذارند ما راحت کارمان را کنیم.