مهاجرانی: دربی سرنوشت سازترین بازی عمر منصوریان است/ پرسپولیس خود را برنده نداند

سیب موز در امارات هم ایرانی ها برای دربی کری خوانی می کنندمهاجرانی: دربی سرنوشت سازترین بازی عمر منصوریان است/ پرسپولیس خود را برنده نداند

مهاجرانی: دربی سرنوشت سازترین بازی عمر منصوریان است/ پرسپولیس خود را برنده نداند

سیب موز: مهاجرانی: دربی سرنوشت سازترین بازی عمر منصوریان است/ پرسپولیس خود را برنده نداند سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: دربی سرنوشت سازترین بازی عمر مربی گری علیرضا منصوریان است.

حشمت مهاجرانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد دربی 83 پایتخت گفت: این مسابقه حساسیت های خاص خودش را دارد و به جایگاه دو تیم در جدول نباید نگاه کرد. اینکه بگوییم استقلال چون 3 امتیاز دارد و در ته جدول است، حتماً بازنده خواهد شد و پرسپولیسِ صدرنشین برنده این بازی است، حرف درستی نیست. همه فوتبال و حتی تمامی اقشار جامعه نسبت به این مسابقه حساس هستند و آن را تعقیب می کنند. استقلال به خاطر نتایجش زیرفشار است، این فشار روحی ـ روانی هم به بازیکنان و هم به سرمربی تیم وارد می آید و می توان گفت دربی سرنوشت سازترین بازی عمر مربی گری علیرضا منصوریان است.

به گزارش سیب موز وی افزود: گاهی اوقات این فشار روحی از سرمربی به تیم و بازیکنان منتقل می شود، هواداران هم از آنها توقع دارند، اما این حرف های من معنایش این نیست که پرسپولیس تحت فشار قرار ندارد، آنها هم به خاطر این بازی تحت فشار روانی هستند، زیرا بازی بسیار سرنوشت سازی است. دربی پایتخت هم مثل همه جای دنیا، اهمیت ویژه ای دارد.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران در مورد اینکه ممکن است منصوریان در صورت باخت از استقلال کنار برود، گفت: نتیجه این بازی برای هواداران اهمیت ویژه ای دارد، اگر منصوریان بتواند دربی را ببرد و باز استقلال در ته جدول باشد، هیچ اتفاقی رخ نمی دهد. برد در دربی همه مسائل را برای هواداران و حتی مسئولان استقلال قابل تحمل می کند، امیدوارم که شاهد فوتبالی زیبا از هر دو تیم باشیم.

مهاجرانی در مورد اینکه بازی را می بیند یا نه و پیش بینی اش از نتیجه بازی چیست، گفت: شک نکنید که من این بازی را تماشا خواهم کرد، بازی همان طور که گفتم قابل پیش بینی نیست. حساسیت ویژه ای در این بازی وجود دارد، هرچند پرسپولیس در لیگ نتایج بهتری کسب کرده، اما نمی تواند خود را برنده این بازی بداند.

وی افزود: دربی پایتخت ایران حتی در سایر کشورها و ازجمله امارات هواداران خود را دارد و مثل ایران فوتبال دوستان ایرانی در دوبی هم برای هم کری می خوانند.

انتهای پیام/ک