خبری بد برای پرسپولیسی ها

خبری بد برای پرسپولیسی ها

سیب موز: خبری بد برای پرسپولیسی ها

سیب موز مهاجم دو گله پرسپولیس با توجه به مصدومیت در دیدار تیم ملی برابر چین به دیدار دربی نخواهد رسید و برانکو ایوانکوویچ نمی تواند از او سود ببرد.

به گزارش جمهوریت؛ وحید امیری که در دیدار برابر تیم ملی چین در دومین مسابقه انتخابی جام جهانی دچار مصدومیت شد، علیرغم کارهای درمانی طی روزهای اخیر قادر به همراهی سرخپوشان در حساس ترین بازی نیم فصل اول نخواهد بود.

وحید امیری که در ابتدای این فصل علیرغم دو فصلی که در کنار علیرضا منصوریان حضور داشت، به پیشنهاد پرسپولیس پاسخ مثبت داد و در جمع سرخپوشان حضور یافت. وینگر ملی پوش تیم برانکو ایوانکوویچ که تا به اینجای لیگ و در چهار دیداری که به میدان رفته، موفق شد دو گل سه امتیازی برای این تیم به ثمر برساند اکنون به دلیل مصدومیت مراحل درمانی خود را پشت سر می گذارد. ورم پای این بازیکن در حالی بهبود یافته که او از روز گذشته کار با دوچرخه را آغاز کرده و گفته می شود شرایط بدنی اش برای حضور در دربی مهیا نخواهد بود.

به گزارش سیب موز

دکتر حقیقت در آخرین اظهارنظر خود در مورد وضعیت این بازیکن به خبرنگار ما گفت: «همانطور که روز گذشته گفتم در حال فراهم کردن شرایط بازگشت این بازیکن هستیم. تمام تلاش مان را در کنار این بازیکن خواهیم کرد تا او مهیای حضور در دربی شود.»

غیبت وحید امیری به عنوان یکی از بازیکنان تاثیرگذار پرسپولیس می تواند تغییرات زیادی در ترکیب ایجاد کند و رقابت شدیدی بین بازیکنان برای حضور در ترکیب و جانشینی این بازیکن به وجود میاورد.