پرسپولیس نباید دچار غرور شود/ طارمی و سید جلال گلزنان دربی هستند

پرسپولیس نباید دچار غرور شود/ طارمی و سید جلال گلزنان دربی هستند

سیب موز: پرسپولیس نباید دچار غرور شود/ طارمی و سید جلال گلزنان دربی هستند

سیب موز فوتبال ایران > لیگ برتر - پیشکسوت فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیسی ها نباید به خاطر نمایش خوب خود و صدرنشینی شان دچار غرور شوند.

به گزارش خبرورزشی، رضا شاهرودی در مورد دربی 83 اظهار داشت: پیش بینی من از این دیدار پیروزی 2 بر صفر پرسپولیس است و فکر می کنم مهدی طارمی و سیدجلال حسینی گلزنان این دربی برای پرسپولیس باشند.

به گزارش سیب موز وی ادامه داد: درست است استقلال این روزها شرایط خوبی ندارد و در بازی های قبلی اش نتایج قابل قبولی کسب نکرده اما پرسپولیسی ها باید این مسئله را فراموش نکنند که دربی و شرایط آن با دیدار های دیگر فرق می کند. مهم ترین مساله ای که پرسپولیسی ها باید در این دیدار به آن توجه داشته باشند این است که نباید به خاطر نمایش خوب خود و صدرنشینی در لیگ دچار غرور شوند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس درمورد اینکه شانس کدام تیم برای کسب 3 امتیار دربی بیشتر است، گفت: به نظرمن در این دیدار هر تیم بتواند در جنگ میان میدان بهتر از حریف عمل کند و میانه زمین را در اختیار خود بگیرد، شانس زیادی برای پیروزی دارد به طوریکه عملکرد هافبک های دو تیم تاثیر اصلی روی نتیجه این دیدار دارد. هافبک های پرسپولیس در دیدارهای این فصل در اکثر بازی ها شناور و خوب بودند و ادامه این روند می تواند در دربی برگ برنده تیم برانکو شود.

شاهرودی در پایان در خصوص غیبت احتمالی وحید امیری دراین دیدار خاطر نشان کرد: وحید امیری مهاجم خوب و موثری است که با توجه به ملی پوش بودنش تجربه خوبی دارد اما به نظر من اگر به هر دلیلی او به این دیدار نرسد، دیگر مهره های هجومی پرسپولیس از جمله علی علیپور، محسن مسلمان و ... می توانند جای خالی او را پر کنند.