درودگر: تعجب می کنم اعضای هیات مدیره پرسپولیس به سود طاهری مصاحبه نکردند/ عابدینی منتی سر کسی نگذارد

سیب موز فدراسیون باید ناظر عملکرد باشگاه ها باشد نه حاکم آنهادرودگر: تعجب می کنم اعضای هیات مدیره پرسپولیس به سود طاهری مصاحبه نکردند/ عابدینی منتی سر کسی نگذارد

درودگر: تعجب می کنم اعضای هیات مدیره پرسپولیس به سود طاهری مصاحبه نکردند/ عابدین

سیب موز: درودگر: تعجب می کنم اعضای هیات مدیره پرسپولیس به سود طاهری مصاحبه نکردند/ عابدینی منتی سر کسی نگذارد مدیرعامل اسبق باشگاه ملوان گفت: از اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تعجب می کنم که چرا در اتفاقات اخیر هیچ مصاحبه ای به سود طاهری نکردند.

صادق درودگر در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص صحبت های امیر عابدینی که گفته بود بعد از دربی 83 حرفهایی را درباره مدیریت پرسپولیس می گوید گفت: عابدینی حرف های زیادی زده اما گفته حرف هایی می خواهم بعد از دربی بزنم. به نظر من اگر قرار بود حرفی بزند همان بهتر بود که بعد از دربی این کار را انجام دهد نه اینکه الان مصاحبه کرده و وعده داده که بعد از دربی هم حرفهایش را می زند. بهتر بود او منتی سر پرسپولیس و طاهری نمی گذاشت چرا که همه حرفها را زده و دیگر نمی داند چه می خواهد بگوید.

به گزارش سیب موز وی ادامه داد: البته نکاتی وجود دارد که باید توضیح داده شود. همه هنر عابدینی این بوده که کف قیمت تبلیغات محیطی 120 میلیارد تومانی را به 50 میلیارد تومان رسانده است آنهم در حالی که دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در فصل گذشته حدود 40 میلیارد تومان کسب درآمد داشته اند. چطور می شود که دو باشگاه 40 میلیارد تومان درآمد کسب می کنند اما همه باشگاه ها با زحمات آقایان 50 میلیارد تومان درآمدشان می شود؟

درودگر تصریح کرد: عابدینی حتما می داند که اساس ورزش باشگاه ها هستند و اگر باشگاه ها فعال نباشند ورزش فعال نیست. عابدینی خودش مدیر پرسپولیس بوده و می داند که کار چقدر سخت است. اگر قرار باشد مدیرعاملی بیاید و هزینه ای به باشگاه تحمیل کند و سپس برود که فایده ای ندارد. مدیر باید دستش باز باشد و وقتی مدیرعاملی نتواند حقوق و درامدهای باشگاه را زنده کند چطور می توان از او انتظار داشت که کارها را پیش ببرد؟ با این شرایط هیچ مدیری نمی تواند بدون بدهی کار کند.

مدیرعامل اسبق باشگاه ملوان تصریح کرد: اصولا باشگاه داری در ایران باید به سمتی برود که فدراسیون فوتبال ناظر بر عملکرد باشگاه ها و سلامت کاری آنها باشد نه اینکه حاکم بر باشگاه ها باشد. اما می بینیم عابدینی به راحتی با تحکم با باشگاه ها صحبت کرده و به آنها دستور می دهد. دلیل او برای این کار چیست؟ پرسپولیس و استقلال به عنوان دو باشگاه بزرگ باید درآمد خودشان را داشته باشند نه اینکه برایشان سد درست کنیم. به نظرم این کار نعل وارونه زدن است. مدیر چنین باشگاه هایی بین مردم مقبولیت دارند و نباید به آنها بی احترامی کرد. اما می بینیم که برخی حرفهایشان را می زنند و سپس وعده می دهند که باز هم می خواهیم حرفهای دیگری بزنیم.

وی خاطرنشان کرد: اگر عابدینی علاقمند است به پرسپولیس کمک کند به جای دخالت در کارهای این باشگاه پیگیر حق پخش تلویزیونی باشد چرا که مجلس علنا اعلام کرد برنامه ای به آنها برای پیگیری این موضوع داده نشده است آنهم در حالی که در کشورهایی مثل اسپانیا و ایتالیا بیش از 70 درصد درآمد باشگاه ها از طریق حق پخش تلویزیونی بدست می آید اما چطور است که در ایران حتی یک ریال هم از این طریق درآمدزایی نمی شود بعد ادعا می کنیم که حرفه ای هستیم. ما نباید به چوب کبریت نگاه کنیم بلکه باید کنده درخت را ببینیم. هرچند که متاسفانه برخی ها منافع شخصی را به منافع ملی ترجیح می دهند. از طرف دیگر از اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تعجب می کنم که چرا در این مدت حتی یک مصاحبه به سود طاهری نکردند. هیات مدیره باید نقش حمایتی داشته باشد.

انتهای پیام/ک