پیوس: پرسپولیس مراقب اسماعیلی باشد

پیوس: پرسپولیس مراقب اسماعیلی باشد

سیب موز: پیوس: پرسپولیس مراقب اسماعیلی باشد

سیب موز فوتبال ایران > لیگ برتر - پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس در خط میانی یک بازیکن فوق العاده مثل کامیابی نیا دارد که بازیکن مورد علاقه من است.

به گزارش خبرورزشی، فرشاد پیوس درباره وضعیت پرسپولیس در آستانه دربی اظهار داشت: پرسپولیس یک سال خیلی خوب را پشت سر گذاشته است. این تیم خوب و منطقی یارگیری کرد، خوب تمرین کرد، خوب بدنسازی کرد و از همه مهمتر این که نظم و انضباط خیلی خوبی در این تیم حاکم شد و همه اینها که حاصل هماهنگی خیلی خوب بین مدیریت و کادر فنی است باعث شد تا پرسپولیس به این مرحله ای برسد که مشاهده می کنید.

وی ادامه داد:امروز پرسپولیس از نظر فنی فوق العاده است. این در حمله پر قدرت است و در دفاع خیلی خوب عمل می کند. همه این ها نشان می دهد که این تیم روی کاغذ حرف مقابل حریفانش برتری دارد. بازیکنانش هم با جان و دل کار می کنند. اما با همه این حرف ها باید بگویم که شرایط دربی یک شرایط کاملا متفاوت است و اصلا برای دربی نمی توان روی این برتری هایی که از قبل بوجود آمده حساب کرد.

به گزارش سیب موز آقای گل سابق پرسپولیس در خصوص شرایط استقلال گفت: به نتایج استقلال نگاه نکنید. آنها هم تیم خیلی خوبی هستند. دیدید که در برابر ماشین سازی چقدر موقعیت گل درست کردند؟ این یعنی استقلال تیم خوبی است. من به هواداران این تیم خیلی احترام می گذارم و می دانم که آنها هم دوست دارند تیم شان برنده این بازی باشد.

پیشکسوت فوتبال کشورمان ادامه داد: استقلال در سمت راست با خسرو حیدری و غفوری خیلی خوب کار می کند. در هافبک یک بازیکن ریز نقش مثل فرشید اسماعیلی را دارد که پرسپولیسی ها باید حواس شان به این بازیکن باشد. در خط حمله هم کاوه رضایی را دارند که خیلی خوب است. هرچند گل زیاد نزده، اما مهاجم توانمندی است.

وی ادامه داد:پرسپولیس در خط میانی یک بازیکن فوق العاده مثل کامیابی نیا دارد که بازیکن مورد علاقه من است. خط حمله پرسپولیس هم خیلی زهردار است. اما باز هم می گویم که تک موقعیت ها در دربی تعیین کننده می باشد.درباره خط دفاع هم که بهتر است صحبت نکنم چون آمارش نشان می دهد چه وضعیتی دارد.

کاپیتان اسبق پرسپولیس درباره خداحافظی اش از فوتبال در سال 76 در دربی گفت: از آن روز خاطرات خیلی خوبی دارم. هیچ وقت آن روز را فراموش نمی کنم. هواداران استقلال هم به من خیلی لطف کردند که لطف شان را فراموش نمی کنم. درست لحظه تعویض شدنم یک کاشته زدم که غلامپور آن را گرفت و نگذاشت با گل از دربی خداحافظی کنم.

پیوس درباره پیش بینی اش از دربی جمعه گفت: همانطور که گفتم برای هواداران استقلال احترام خاصی قائلم. امیدوارم که پرسپولیس روز جمعه یک روز رویایی را رقم بزند.