درخشان:پرسپولیس2 بر صفردربی را می برد

درخشان:پرسپولیس2 بر صفردربی را می برد

سیب موز: درخشان:پرسپولیس2 بر صفردربی را می برد سیب موز سرمربی پیشین تیم پرسپولیس گفت: پرسپولیس به لحاظ تیمی و فنی شرایط بهتری نسبت به استقلال دارد و می تواند پیروز این دیدار شود. به گزارش بولتن نیوز؛ حمید درخشان در خصوص دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز که با تساوی بدون گل به پایان رسید اظهار داشت: بازی خوبی بود و هردو تیم فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتند. هر دو تیم هم موقعیت هایی داشتند ولی نتوانستند از این فرصت ها استفاده کنند و این باعث شد بازی به تساوی بکشد.

به گزارش سیب موز وی در مورد بازی روز جمعه پرسپولیس و استقلال عنوان کرد: بحث اینکه استقلال در انتهای جدول قرار دارد اصلاً مهم نیست. امیدوارم تیمی که از لحاظ فنی برتر است بتواند نتیجه را به سود خود رقم بزند. پرسپولیس به لحاظ فنی و تیمی شرایط بهتری نسبت به استقلال دارد و اگر بتواند بازی خودش را روز جمعه انجام دهد برنده این دیدار می شود.

سرمربی پیشین پرسپولیس گفت: قطعاً کادرفنی پرسپولیس نقاط ضعف استقلال را آنالیز کرده اند و دو تیم شناخت زیادی از هم در این بازی خواهند داشت. هر تیمی بتواند از نقطه ضعف تیم مقابل بهتر استفاده کند می تواند پیروز این دیدار باشد. اگر قرار باشد. اگر اتفاق خاصی در بازی پیش نیاید پرسپولیس می تواند 2 بر صفر برنده شود.