حضور دژاگه در پرسپولیس منتفی شد

حضور دژاگه در پرسپولیس منتفی شد

سیب موز: حضور دژاگه در پرسپولیس منتفی شد سیب موز باشگاه العربی قطر به خاطر عدم پرداخت مطالبات لژیونرهای سابقش نمی تواند از بازیکنان جدیدش استفاده کند که این اتفاق باعث شد تا ستاره ایرانی در این تیم بماند.

اخبار مرتبط

از رفتن محمد بنا تا تغییر دوباره قانون کشتی فرنگی!

خالوندی سومین طلایی کاروان پارالمپیک ایران

ایران بار دیگر طلایی شد/فرزین سه بار رکورد پارالمپیک و جهان را شکست

منچستریونایتد رکورد درآمد باشگاه ها را شکست

به گزارش ایسکانیوز، اشکان دژاگه، هافبک ملی پوش کشورمان که در این فصل برای العربی بازی می کند آینده اش با این تیم قطری در هاله ای از ابهام قرار دارد. پیش از این رسانه های قطر از تلاش باشگاه العربی برای فسخ قرارداد این ستاره ایرانی با کسب رضایتش خبر دادند.

امروز روزنامه های الرایه و الوطن قطر از بحران شدید مالی باشگاه العربی قطر پرده برداشتند و نوشتند: باشگاه العربی کمتر از 48 ساعت مانده به آغاز فصل جدید لیگ ستارگان با مشکل بزرگی مواجه شده است. العربی به خاطر عدم پرداخت مطالبات دو لژیونر و دو مربی سابقش نمی تواند از لژیونرهای جدیدش استفاده کند. در نتیجه العربی در اولین بازی خود می تواند با اشکان دژاگه و پالینهو به میدان برود. با توجه به اینکه پاولینهو مصدوم است تنها لژیونر العربی دژاگه است.

به گزارش سیب موز

این روزنامه ها در ادامه نوشتند: باشگاه العربی به شدن در بحران قرار دارد و اگر نتواند مطالبات لژیونرهای سابقش را بدهد نمی تواند دو بازیکن جدید، ازکیل و خیمنز را به میدان بفرستد.

با این شرایط احتمال ماندن دژاگه در العربی افزایش یافت و دژاگه در اولین بازی العربی در لیگ ستارگان به عنوان تنها لژیونر این تیم قطری به میدان خواهد رفت.

پیش از رسانه های قطر خبر داده بودند که العربی کار دژاگه را قبل از آغاز لیگ تمام خواهد کرد ولی این اتفاق نیفتاد.

603/602

کد خبر: 677287

0

فوتبال

دژاگه

پرسپولیس