گزارش تمرین پرسپولیس در رزو عید قربان

سیب موز در زمان برگزاری تمرین پرسپولیس یک نفر از هواداران این تیم درخواست عجیبی از آقای گل فصل گذشته لیگ برتر کرد.

گزارش تمرین پرسپولیس در رزو عید قربان

سیب موز: گزارش تمرین پرسپولیس در رزو عید قربان به گزارش مشرق، تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد که گزارش این تمرین را در زیر می خوانید.

* حدود 100 هوادار امروز در محل تمرین پرسپولیس حاضر شدند و به شدت به تشویق پرسپولیس پرداختند. این عده از هواداران از برانکو و سایر بازیکنان پرسپولیس درخواست داشتند در دربی 83 که روز جمعه برگزار می شود، استقلال را شکست دهند.

به گزارش سیب موز * وحید امیری که مصدوم است و احتمال کمی دارد در دربی بازی کند، امروز در محل تمرین سرخ پوشان حاضر شد و به انجام تمرین با دوچرخه ثابت مشغول شد.

* بازیکنان پرسپولیس امروز دقایقی با حضور در سالن بدنسازی به زدن وزنه مشغول شدند.

* سه دروازه بان تیم پرسپولیس امروز زیر نظر مربی اختصاصی خود به تمرین مشغول شدند.

* اعضای تیم مدرسه فوتبال در تمرین امروز سرخ پوشان حضور داشتند و نظاره گر تمرین امروز بودند.

* محمدعلی ترکاشوند معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس امروز در محل تمرین این تیم حضور داشت.

* در یک اقدام عجیب یکی از هواداران پرسپولیس با فریاد از مهدی طارمی درخواست داشت تا به سمت هواداران رفته و برای آنها دست تکان دهند. طارمی هم به این هواداران گفت که در وسط  تمرین هستند نمی تواند تمرین را رها کند اما در نهایت طارمی به درخواست این هوادار گوش کرد و هواداران همه به شدت آقای گل فصل گذشته لیگ برتر را تشویق کردند.

* بازیکنان پرسپولیس امروز در ادامه تمرین خود به سه گروه تقسیم شده و به بازی تنیس فوتبال مشغول شدند. از نکات جالب این تمرین حضور کریم باقری در تمرین بود که با جدیت همراه با سایر بازیکنان تمرین می کرد.

* رامین رضاییان امروز دقایقی به صورت اختصاصی تمرین کرد و دور زمین دوید.

* اصغر نوروزعلی عضو تدارکات پرسپولیس که چند روزی است به دلیل مصدومیت در تمرینات حضور نداشت امروز مورد استقبال گرم بازیکنان قرار گرفت.

* محمود خوردبین سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس امروز با حضور در جایگاه خبرنگاران تمرین را تماشا کرد.خوردبین به محض دیدن چند خبرنگار از آنها گله کرد که چرا در چند وقت اخیر صحبت های غیرواقعی از زبان او نوشته اند.

*در انتهای تمرین قرار بود بازیکنان ابتدا به یخ درمانی بپردازند و سپس به سونا بروند اما به علت اینکه یخ آماده نبود اعتراض برخی بازیکنان را همراه داشت.

تیم فوتبال پرسپولیس روز جمعه و در دربی 83 به مصاف استقلال خواهد رفت.