یک راهکار خنده دار برای پنهان کردن شکستگی صفحه نمایش موبایل

سیب موز: شاید شما هم این اتفاق بسیار ناراحت کننده را تجربه کرده باشید که موبایل از دستتان افتاده و صفحه نمایش آن ترک برداشته باشد. این لحظه می تواند به یکی از بدترین رویدادهای روز حادثه تبدیل شود و حسابی غمگینتان نماید. بدون شک در زمان وقوع این رویداد هم هیچ کاری از دستتان بر نخواهد آمد و فقط می توانید در گوشه ای نشسته و چنددقیقه ای زانوی غم بغل کنید تا کمی دردتان التیام بیابد و پس ازآن تصمیم بگیرید که چگونه اسمارت فون عزیز خود را تعمیر کنید. امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 2 وب سایت روزیاتو - فروغ بیداری: شاید شما هم این اتفاق بسیار ناراحت کننده را تجربه کرده باشید که موبایل از دستتان افتاده و صفحه نمایش آن ترک برداشته باشد. این لحظه می تواند به یکی از بدترین رویدادهای روز حادثه تبدیل شود و حسابی غمگینتان نماید. بدون شک در زمان وقوع این رویداد هم هیچ کاری از دستتان بر نخواهد آمد و فقط می توانید در گوشه ای نشسته و چنددقیقه ای زانوی غم بغل کنید تا کمی دردتان التیام بیابد و پس ازآن تصمیم بگیرید که چگونه اسمارت فون عزیز خود را تعمیر کنید.

از این ها که بگذریم، بدتر از همه این است که جیبتان هم خالی بوده و تا چند روز امکان تعمیر یا تعویض نمایشگر برایتان مهیا نباشد، آن وقت است که باید خودتان وارد عمل شده و از تمام خلاقیت خود برای رفع این مشکل استفاده کنید.

اگر قوه تخیل بالایی ندارید، خیلی جای نگرانی نیست زیرا ما در ادامه این مطلب چند نمونه ی جالب برایتان نمایش داده ایم که با دیدن آن ها شاید بتوانید فکری به حال موبایل خود بکنید. البته چندان هم دشوار نیست، فقط لازم است در جست وجوی اینترنتی و وب گردی دستی بر آتش داشته باشید و تصویر مناسبِ تَرَک صفحه نمایش موبایل خود را یافته و آن را به عنوان تصویر پس زمینه انتخاب نمایید؛ همانند تصاویر زیر. به همین آسانی.

یک راهکار خنده دار برای پنهان کردن شکستگی صفحه نمایش موبایل

سیب موز: یک راهکار خنده دار برای پنهان کردن شکستگی صفحه نمایش موبایل

یک راهکار خنده دار برای پنهان کردن شکستگی صفحه نمایش موبایل 2 یک راهکار خنده دار برای پنهان کردن شکستگی صفحه نمایش موبایل 3 یک راهکار خنده دار برای پنهان کردن شکستگی صفحه نمایش موبایل 4 یک راهکار خنده دار برای پنهان کردن شکستگی صفحه نمایش موبایل 5 یک راهکار خنده دار برای پنهان کردن شکستگی صفحه نمایش موبایل 6 یک راهکار خنده دار برای پنهان کردن شکستگی صفحه نمایش موبایل 7 یک راهکار خنده دار برای پنهان کردن شکستگی صفحه نمایش موبایل 8 یک راهکار خنده دار برای پنهان کردن شکستگی صفحه نمایش موبایل 9 یک راهکار خنده دار برای پنهان کردن شکستگی صفحه نمایش موبایل 10