دوستی زن سوئیسی و چیتاهای جوان

سیب موز: دوستی کم سابقه چند چیتای جوان با گردشگر جوان سوئیسی موضوع عکس هایی شد که به سرعت در شبکه های اجتماعی بازتاب یافت. امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 2  وب سایت فرادید: دوستی کم سابقه چند چیتای جوان با گردشگر جوان سوئیسی موضوع عکس هایی شد که به سرعت در شبکه های اجتماعی بازتاب یافت.

ماجرا از این قرار است که "جولیا ویمرلین"که همراه با همسرش "ژان" برای گذران تعطیلات به منطقه حفاظت شده "لانگ لوگ" در نامیبیا رفته بود برای دیدن سه چیتای جوان که در مزرعه یک کشاورز آزادانه نزدگی می کردند عازم این منطقه شد. کشاورز نامیبیایی چندی پیش پس از آنکه مادر این سه چیتا را به ضرب گلوله از پا درآورده بود تصمیم گرفت توله های او را نگهداری کند و آنها را با خود به مزرعه آورد. این چیتاهای جوان پس از ماه های زندگی کردن با انسان اکنون تا اندازه ای به انسان ها عادت کرده و اهلی شده اند.  جولیا در مواجهه با این چیتاهای بازیگوش سخت شیفته آنها شد و به نظر می رسد آنها هم در کنار بود احساس تهدید نمی کردند. عکس هایی که ژان از نزدیک شدن جولیا به چیتاها برداشت نشان می دهد این شکارچی خطرناک که ماه ها است با انسان ها زندگی می کند رابطه دوستانه ای با او برقرار کرده است.

دوستی زن سوئیسی و چیتاهای جوان

سیب موز: دوستی زن سوئیسی و چیتاهای جوان

دوستی زن سوئیسی و چیتاهای جوان 2 دوستی زن سوئیسی و چیتاهای جوان 3 دوستی زن سوئیسی و چیتاهای جوان 4 دوستی زن سوئیسی و چیتاهای جوان 5 دوستی زن سوئیسی و چیتاهای جوان 6 دوستی زن سوئیسی و چیتاهای جوان 7