امام خمینی(ره) متعلق به همه نسل ها است

امام خمینی(ره) متعلق به همه نسل ها است

سیب موز:

امام خمینی(ره) متعلق به همه نسل ها است

سیب موز دکتر جهانگیری تاکید کرد:

امام خمینی(ره) متعلق به همه نسل ها است

معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه امام خمینی (ره) متعلق به همه نسل ها است، گفت: ما وظیفه داریم از آثار امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی صیانت و حفاظت کنیم تا این آثار برای نسل های آینده ماندگار بماند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ، امام خمینی(ره) متعلق به همه نسل ها استدکتر اسحاق جهانگیری صبح امروز (سه شنبه) با حضور در مرقد مطهر امام خمینی(ره) در جلسه ای درخصوص موزه، مرکز اسناد و کتابخانه امام خمینی(ره) تصریح کرد: کسانی که دوران امام خمینی(ره) را درک کرده اند وظیفه دارند تصویر درست و واقع بینانه ای از امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی به نسل های آینده ارائه دهند و در همین راستا لازم است از آثار بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران نگهداری و در معرض دید علاقمندان داخلی و خارجی قرار گیرد.

به گزارش سیب موز معاون اول رییس جمهور از سازمان برنامه و بودجه کشور، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و سازمان اسناد و کتابخانه ملی خواست همکاری های لازم را برای احداث موزه مرکز اسناد و کتابخانه امام خمینی (ره) بعمل آورند.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی تولیت آستان مقدس امام خمینی (ره) نیز با قدردانی از زحمات و تلاش های معاون اول رییس جمهور برای تکمیل و ساماندهی حرم در سال 93 گفت: امیدوارم با دستورات دکتر جهانگیری شاهد افتتاح موزه مرکز اسناد و کتابخانه امام خمینی (ره) در ایام دهه فجر امسال باشیم.

در این نشست که وزرای نفت، صنعت،معدن و تجارت، رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، معاون حقوقی رییس جمهور و رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی نیز حضور داشتند، گزارشی از مطالعات و پیش بینی های انجام شده برای ساخت موزه مرکز اسناد و کتابخانه امام خمینی (ره) ارائه شد.