پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی به مناسبت هفته دولت

پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی به مناسبت هفته دولت

سیب موز:

پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی به مناسبت هفته دولت

سیب موز پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی به مناسبت هفته دولت

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی هفته دولت را به دولتمردان و ملت شریف ایران و به ویژه خانواده­ های شهدا، جانبازان و ایثارگران تبریک گفت.

به گزارش « پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران »، متن پیام حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی به شرح زیر است:

بسمه تعالی

به گزارش سیب موز هفته دولت یادآور گرامی داشت تلاش های تمامی انسان های خدومی است که بدون هیچ چشم داشتی در راه اعتلای ایران اسلامی و این آب و خاک در سنگر خدمت به ملت کوشیده اند.

هفته ای که فرجام آن با سالروز شهادت دو بزرگ مرد عرصه خدمت رسانی به مردم، شهیدان رجایی و باهنر عجین شده است. اسطوره هایی که تا پای جان در راه خدمت به خلق کوشیدند و از بسیار دنیا به اندک آن بسنده کردند اما برای همیشه تاریخ یاد، نام و خاطره خود را در ذهن و اندیشه مردمانشان جاویدان ساختند و در عرصه عمل ثابت کردند که خدمت بی منت و بسندگی به قناعت، آدم خاکی را به شکوه و فر افلاکی می رساند.

در سالگشت شهادت این ابرمردان و به پاس احترام به تمامی خدمتگزاران و خادمان ملت در سنگر کارگزاری و خدمت، این هفته گرامی را به همه دولتمردان و ملت شریف ایران و به ویژه خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران انقلاب اسلامی که ولی نعمتان به حق این آب و خاک هستند تبریک گفته، تدوام توفیق همه عزیزانی که کمر به خدمت این مرز و بوم بسته اند را از خداوند منان مسألت نموده دوام و بقای ایران بزرگ اسلامی را برای همیشه تاریخ از حضرت حق خواهانم.

سید محمدعلی شهیدی

انتهای پیام/