طی 3 سال اخیر تولیدات صنعت دفاعی از رشد کیفی و کمی بالایی برخوردار شده است

طی 3 سال اخیر تولیدات صنعت دفاعی از رشد کیفی و کمی بالایی برخوردار شده است

سیب موز:

طی 3 سال اخیر تولیدات صنعت دفاعی از رشد کیفی و کمی بالایی برخوردار شده است

سیب موز وزیر دفاع :

طی 3 سال اخیر تولیدات صنعت دفاعی از رشد کیفی و کمی بالایی برخوردار شده است

سردار دهقان طی سخنانی اظهار داشت:راهبردها و رویکردهای اتخاذ شده نظیر هوشمند سازی ، استاندارد سازی، تاکتیکی و چابک سازی ، ایمن سازی، سهولت در امر کاربری و آسان سازی تعمیر و نگهداری موجب شده است در 3 سال اخیر تولیدات صنعت دفاعی از رشد کیفی و کمی بالایی برخوردار شود و آنچه امروز عزیزان نماینده در نمایشگاه دستاوردهای وزارت دفاع مشاهده کردند مشتی از خروار است.

به مناسبت روز صنعت دفاعی و در آستانه هفته دولت رئیس و اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و فراکسیون دفاع و اقتدار ملی مجلس شورای اسلامی با حضور در وزارت دفاع ضمن بازدید از نمایشگاه توانمندی های صنعت دفاعی در نشستی با حضور سردار سرتیپ پاسدار دکتر حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و معاونین این وزارتخانه با مأموریت ، وظایف، ساختار و آخرین اقدامات ، فعالیت ها و دستاوردهای وزارت دفاع آشنا شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از  اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع ؛در این نشست صمیمانه سردار دهقان طی سخنانی اظهار داشت:راهبردها و رویکردهای اتخاذ شده نظیر هوشمند سازی ، استاندارد سازی، تاکتیکی و چابک سازی ، ایمن سازی، سهولت در امر کاربری و آسان سازی تعمیر و نگهداری موجب شده است در 3 سال اخیر تولیدات صنعت دفاعی از رشد کیفی و کمی بالایی برخوردار شود و آنچه امروز عزیزان نماینده در نمایشگاه دستاوردهای وزارت دفاع مشاهده کردند مشتی از خروار است.

به گزارش سیب موز وزیر دفاع با اشاره به تنوع و گستردگی مأموریت ها و وظایف این وزارتخانه در حوزه های صنایع دفاعی،مهندسی و عمرانی، دیپلماسی دفاعی و خدماتی ، رفاهی گفت: بحمدالله در دوره اخیر با وجود تحریم ها و منابع محدود گام های بلندی در تقویت بنیه دفاعی و تجهیز و پشتیبانی از نیروهای مسلح بعمل آمده است.

وزیر دفاع ، بهره برداری هدفمند و گسترده از ظرفیت ها و توانمندی های شرکت های دانش بنیان را از دیگر راهبردهای وزارت دفاع ذکر کرد و افزود:امروز بیش از 1000 شرکت دانش بنیان و 100 دانشگاه کشور برای تقویت بنیه دفاعی و ارتقاء سطح بازدارندگی با وزارت دفاع همکاری فعال دارند.

وی بسته شدن پرونده یpmdرا از دیگر دستاوردهای مهم وزارت دفاع در دوره اخیر توصیف کرد .

وزیر دفاع تأکید کرد:موضوع دفاع یک امر ملی است و به حزب ، گروه ، دسته و جریان خاصی تعلق ندارد و همه موظفیم با تمام قدرت در تقویت این امر مهم گام برداریم.

سردار دهقان ، با تشکر و قدردانی از نقش سازنده و موثر رئیس و اعضای کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد:ما بیشترین هماهنگی و همکاری را در این دوره با این کمیسیون داشته ایم و معتقدیم روز به روز باید سطح تعاملات و  هماهنگی ها بیشتر شود.