نوبخت: بدون تلاش خبرنگاران دست یابی به ایران توسعه یافته مقدور نخواهد بود

نوبخت: بدون تلاش خبرنگاران دست یابی به ایران توسعه یافته مقدور نخواهد بود

سیب موز:

نوبخت: بدون تلاش خبرنگاران دست یابی به ایران توسعه یافته مقدور نخواهد بود

سیب موز به مناسبت روز خبرنگار؛

نوبخت: بدون تلاش خبرنگاران دست یابی به ایران توسعه یافته مقدور نخواهد بود

سخنگوی هیات دولت ضمن تبریک روز خبرنگار تاکید کرد: تردیدی نیست که دستیابی به ایران توسعه یافته بر اساس افق سند چشم انداز 20 ساله بدون همت و تلاش این خبرنگاران مقدور نخواهد بود.

سخنگوی هیات دولت ضمن تبریک روز خبرنگار تاکید کرد: تردیدی نیست که دستیابی به ایران توسعه یافته بر اساس افق سند چشم انداز 20 ساله بدون همت و تلاش این خبرنگاران مقدور نخواهد بود. به گزارش سیب موز به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا، محمد باقر نوبخت امروز - یکشنبه - 17 مردادماه با ارسال پیامی روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران و دیگر عزیزان عرصه رسانه تبریک گفت و در کسوت سخنگویی دولت جمهوری اسلامی ایران از تلاش های صادقانه و ارزشمند آنها تقدیر و تشکر کرد.

وی تصریح کرد: در تحولات تاریخ معاصر ایران، اصحاب رسانه بویژه خبرنگاران، نقش اثر گذاری را ایفا کرده اند. به جرات می توان ادعا کرد که قاطبه جامعه رسانه ای ایران همواره در کنار رسالت حرفه ای خود، مقید به اصول آرمان خواهی و مردم سالار بوده و آگاه سازی عمومی مردم را سرلوحه خود قرار داده است.

وی افزود: در این میان، با پیروزی انقلاب اسلامی، قشر متعهد رسانه نیز همچون دیگر اقشار جامعه، آزادی و آزادگی و پایبندی به ارزش ها زینت بخش اهداف مقدس خود نمود و این چنین بود که شهید آوینی ها و شهید صارمی ها و بسیاری دیگر از تلاش گران بی نام و نشان عرصه رسانه، ظهور کردند و البته که اندیشه و راهشان ادامه خواهد یافت.

سخنگوی دولت در این پیام تبریک یادآور شد: جایگاه خبرنگاران و دیگر فعالان عرصه رسانه در جامعه امروز جهانی که فناوری اطلاعات و ارتباطات، بنیان جوامع بشری را تحت سیطره خود قرار داده است، بیش از هر زمان دیگری معنا می یابد.

نوبخت اضافه کرد: انتقال صریح، صحیح و سریع اطلاعات در جامعه، از یک سو و نشر واقعیات و توانمندی های ایران اسلامی در سرتاسر جهان، از سوی دیگر، وظایف سنگین و خطیری هسند که بر دوش خبرنگاران، روزنامه نگاران و منتقدان کشور قرار دارد.

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور تاکید کرد: تردیدی نیست که دستیابی به ایران توسعه یافته، بر اساس افق سند چشم انداز بیست ساله، بدون همت و تلاش این عزیزان مقدور نخواهد بود بویژه این که امروزه، مرزهای جغرافیایی توسط فناوری اطلاعات و ارتباطات در هم نوردیده شده و این خود ، مسئولیت اصحاب رسانه را سنگین تر می کند.