تاکید گودرزی بر حمایت و همراهی همه بخش ها با کاروان های اعزامی ایران به ریو

تاکید گودرزی بر حمایت و همراهی همه بخش ها با کاروان های اعزامی ایران به ری

سیب موز:

تاکید گودرزی بر حمایت و همراهی همه بخش ها با کاروان های اعزامی ایران به ریو

سیب موز تاکید گودرزی بر حمایت و همراهی همه بخش ها با کاروان های اعزامی ایران به ریو

وزیر ورزش و جوانان با ابراز رضایت از روند آماده سازی کاروان های ایران برای بازی های المپیک و پارالمپیک گفت: خوشبختانه روحیه بالایی در قهرمانان ایران وجود دارد و امیدوار به کسب نتایج درخشان هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، نود و نهمین جلسه شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان به ریاست محمود گودرزی تشکیل شد. وزیر ورزش و جوانان با ابراز رضایت از روند آماده سازی کاروان های ایران برای بازی های المپیک و پارالمپیک گفت: خوشبختانه روحیه بالایی در قهرمانان ایران وجود دارد و امیدوار به کسب نتایج درخشان هستیم.

به گزارش سیب موز گودرزی گفت: 61 سهمیه برای بازی های المپیک کسب شده و 102 سهمیه هم برای بازی های پارالمپیک داریم و هدف تمامی بخش های مدیریتی در ستاد و استان ها تا زمان آغاز بازی ها و در حین مسابقات کاروان های ایران در بازی های ریو، حمایت و همراهی و تامین نیازهای اردوها و قهرمانان است.

وزیر ورزش و جوانان افزود: معاونین مانند گذشته مرتبا بازدید های خود را از اردوها و تمرینات تیم های المپیکی ادامه دهند و روسای فدراسیون ها با اطلاع رسانی و حضور به موقع در رسانه ها مردم را در جریان روند کار قرار دهند.

گودرزی در بخش دیگری از نشست شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان از تصویب لایحه سازمان نظام تخصصی ورزش در دولت تدبیر وامید یاد کرد و گفت: از جمله اقدمات موثرو راهبردی ورزش کشور ایجاد و حرکت این سازمان خواهد بود.

وزیر ورزش و جوانان افزود: این لایحه بعد از تصویب در دولت در کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی بررسی شده، سپس به صحن مجلس ارائه می شود و اگر رأی بیاورد به شورای نگهبان و سپس به عنوان قانون به دولت ابلاغ می شود و امیدوارم تا پایان دولت یازدهم شاهد تصویب تمام مراحل آن باشیم.