اقتصاد مقاومتی بعنوان اصلی ترین حرکت بعد از برجام باید طی شود/ مقاوم سازی اقتصاد با تکیه بر اقتصاد درونی

اقتصاد مقاومتی بعنوان اصلی ترین حرکت بعد از برجام باید طی شود/ مقاوم سازی

سیب موز:

اقتصاد مقاومتی بعنوان اصلی ترین حرکت بعد از برجام باید طی شود/ مقاوم سازی اقتصاد با تکیه بر اقتصاد درونی

سیب موز دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

اقتصاد مقاومتی بعنوان اصلی ترین حرکت بعد از برجام باید طی شود/ مقاوم سازی اقتصاد با تکیه بر اقتصاد درونی

برای اینکه از تولیدات داخلی در زمینه های گوناگون مانند فولاد، پوشاک، نساجی، کفش و... حمایت کنیم باید سیاستهای بازرگانی متناسب با اقتصاد مقاومتی اتخاذ شود و راهکارهایی را جست و جو کنیم که واردات منجر به آسیب به تولید داخلی نشود.

مشاور ارشد رئیس جمهوری گفت: اقتصاد مقاومتی اصلی ترین حرکتی است که اقتصاد ایران بعد از برجام باید طی کند و در این مسیر مهمترین نیاز برای اجرای اقتصاد مقاومتی سیاست های بازرگانی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا؛ اکبر ترکان جمعه شب در همایش "رهروان روح الله" در مشهد، افزود: برای اینکه از تولیدات داخلی در زمینه های گوناگون مانند فولاد، پوشاک، نساجی، کفش و... حمایت کنیم باید سیاستهای بازرگانی متناسب با اقتصاد مقاومتی اتخاذ شود و راهکارهایی را جست و جو کنیم که واردات منجر به آسیب به تولید داخلی نشود.

به گزارش سیب موز دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی اظهار کرد: کشورهای با اقتصاد درون زا، متکی به ظرفیت درونی خود بوده و در حوادث برنده هستند.

وی با اشاره به اینکه امروز در دوران پس از برجام، باید اقتصاد ایران فضای جدیدی را تجربه کند که منجر به بهبود معیشت مردم شود، گفت: باید بنیه ای ساخته شود تا در صورت تداوم تهدیدها اقتصاد از آسیب در امان باشد.

ترکان افزود: باید با هوشیاری مقاوم سازی اقتصاد را با تکیه بر اقتصاد درونی به پیش ببریم.

مشاور ارشد رئیس جمهوری در ادامه اظهار کرد: هویت نظام اسلامی را جمهوریت و اسلامیت می سازند و این به آن معنا است که این نظام خبرگزاری دولت - ث از اسلام و متکی به مردم است.

استاندار خراسان رضوی نیز در این همایش گفت: باید به یاد داشت که امام(ره) حرکت خود را بر پایه ارزشهای دینی بنیان گذاشت و با شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی تداوم بخشید و در قامت نظام جمهوری اسلامی آنرا ساخت و به ما امانت سپرد.

علیرضا رشیدیان افزود: چهاردهم و پانزدهم خرداد فرصتی است تا یاد امام و ارزشهای انقلاب اسلامی را احیا کنیم.

وی با بیان اینکه مهمترین این ارزشها خودباوری و اعتماد به نفس و اتکا و اعتماد به مردم است، اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم ارزشهای نظام را استمرار بخشیده و آنرا به دور از هرگونه تعصب و یکسونگری با اتحاد همه جانبه محقق سازیم.

همایش رهروان روح الله به مناسبت بیست و هفتمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در مسجد حضرت ابوالفضل(ع)منطقه طبرسی مشهد برگزار شد.