پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی به مناسبت روز پاسدار

پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی به مناسبت روز پاسدار

سیب موز:

پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی به مناسبت روز پاسدار

سیب موز پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی به مناسبت روز پاسدار

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی به مناسبت ولادت حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار، یاد و خاطره همه شهدا و به ویژه شهدا و ایثارگران پاسدار را گرامی داشت.

به گزارش « پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران »، متن پیام حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی به این شرح است:

به گزارش سیب موز زادروز بزرگ سلحشور سپهر آزادگی، مقتدای ایثار، کشتی نجات و مشعل فروزان هدایت، حضرت ثار الله، اباعبدالله الحسین(ع) و روز پاسدار که به حقیقت روز میثاق دوباره پاسداران انقلاب اسلامی با امام و مولایشان است خجسته و مبارک باد.

شکوه اقتدار و استحکام امنیت این مرز و بوم وامدار ایثارگران و دلاورانی است که بی وقفه هر صبح و شام آن را با نقد جان پاس داشته اند؛ از جمله پاسداران انقلاب اسلامی که از آغاز طلوع خورشید عالم افروز انقلاب اسلامی، کمر به حفظ میراث خونبهای شهدا بستند و پیوسته با نثار جان و ازخودگذشتگی، امنیت، اقتدار و آسایش را برای ایران سرافراز به ارمغان آوردند.

فرصت را غنیمت شمرده ضمن تبریک این روز به ملت شریف ایران و اعضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، یاد و خاطره همه شهدا و به ویژه شهدا و ایثارگران پاسدار را گرامی می  دارم و برای تمامی اعضای مخلص این نهاد انقلابی آرزوی توفیق دارم.

سید محمدعلی شهیدی