تاکید وزیر ورزش و جوانان بر تعامل رئیسان فدراسیون ها و مدیران کل استانی

تاکید وزیر ورزش و جوانان بر تعامل رئیسان فدراسیون ها و مدیران کل استانی

سیب موز:

تاکید وزیر ورزش و جوانان بر تعامل رئیسان فدراسیون ها و مدیران کل استانی

سیب موز تاکید وزیر ورزش و جوانان بر تعامل رئیسان فدراسیون ها و مدیران کل استانی

گودرزی رئیسان فدراسیون ها و مدیران کل ورزش و جوانان استان ها را یک خانواده دانست که باید با ایجاد همدلی و فضای همکاری، هم افزایی جامعه ورزش را بیشتر کنند

وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر لزوم تعامل میان فدراسیون های ورزش و مدیران کل استانی،گفت: نگاه خطایی حاکم شده که رئیس فدراسیون متولی رشته خود و مدیر کل استانی متولی ساخت و سازهای ورزشی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمود گودرزی امروز (یکشنبه) در گردهمایی مشترک روسای فدراسیون های ورزشی و مدیران کل ورزش و جوانان استان ها، افزود: این نگاه باید اصلاح شود و همکاری هر دو حوزه در کنار هم شکوفایی ورزش را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش سیب موز وی به برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در کلیه رشته ها تاکید کرد و اظهار داشت: مسابقات قهرمانی می تواند انگیزه لازم را برای ورزشکاران سراسر کشور و ورود آنها به بخش قهرمانی فراهم کند.

گودرزی رئیسان فدراسیون ها و مدیران کل ورزش و جوانان استان ها را یک خانواده دانست که باید با ایجاد همدلی و فضای همکاری، هم افزایی جامعه ورزش را بیشتر کنند.

وزیر ورزش و جوانان افزود: نقش های متفاوتی در این خانواده تعریف شده که نگاه «بخشی» را می طلبد اما باید در کنار آن نگاه «کلان و ملی» داشته باشیم چرا که توسعه ورزش کشور در همه حوزه ها هدف نهایی همه دست اندرکاران و متولیان ورزش است.

وزیر ورزش و جوانان همچنین مربیان ورزشی را منادیان سلامت جامعه دانست و گفت: اگر بتوانیم تا پایان این دوره از فعالیت خود، در بخش ورزش همگانی آمار مشارکت کنندگان را به 25 میلیون نفر برسانیم، یک گام به ایده آل ها و اهداف مورد نظرنزدیک شده ایم.

گودرزی توسعه فضای فرهنگی کشور را مورد توجه قرار داد و افزود: این حوزه مهم ترین بخش ورزش است که باید با تدبیر از ایجاد فضای غیر اخلاقی که حتی یک مورد آن برای ورزش زیاد است، جلوگیری شود.

وی درخصوص استفاده از ظرفیت های قانونی ورزش و بخش خصوصی نیز یادآور شد: بسیاری از فدراسیون ها و ادارات کل استانی ظرفیت استفاده از بخش خصوصی را دارند که باید از آن برای توسعه ورزش کشور بهره بگیرند.

وزیر ورزش و جوانان در پایان با تبریک به رئیسان جدید فدراسیون های فوتبال، شطرنج و ورزش های دانشگاهی، ابراز امیدواری کرد تا با همکاری خانواده بزرگ ورزش، شاهد برداشته شدن گام های موثری در راستای توفیق روز افزون باشیم.

گردهمایی مشترک روسای فدراسیون های ورزشی و مدیران کل ورزش و جوانان استان ها با حضور معاونین وزیر ورزش و مدیران کلی ستادی امروز (یکشنبه) در هتل المپیک تهران برگزار شد.