خواننده زنی که صدها بار جراحی زیبایی و پروتز لب کرد ولی زیبا نشد! +عکس

سیب موز: خواننده معروف زن که از شکل لب هایش راضی نبود برای جراحی زیبایی و پروتز لب به کلینیک زیبایی رفت که باعث شد برای جبران اولین جراحی زیبایی لب هایش که به درستی انجام نشده بود 300 بار دیگر نیز تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

عکس های خواننده زن هالیوودی که بیش از 300 بار جراحی زیبا انجام داده!

به گزارش سیب موز: پیت برنز خواننده زنی است که به دلیل وسواسی عجیبی که در مورد چهره اش دارد یکی از کورد داران در انجام عمل زیبایی و جراحی زیبای در جهان است و به همین دلیل مشهور شده است. او در مصاحبه با mirror اعتراف کرد که تا کنون 300 بار جراحی پلاستیک انجام داده است و بعد از این همه تغییرات از چهره اش راضی است.

خواننده زنی که صدها بار جراحی زیبایی و پروتز لب کرد ولی زیبا نشد! +عکس

سیب موز: خواننده زنی که صدها بار جراحی زیبایی و پروتز لب کرد ولی زیبا نشد! +عکس

خواننده زن که جراحی زیبایی و پروتز لب کرد

جراحی زیبایی پلاستیک عجیب که بعد از پروتز لب آغاز شد

پیت برنز در 5 اوت سال 1959 میلادی متولد شده است. او خواننده، ترانه نویس، نویسنده و شخصیت تلویزیونی است که گروه «مرده یا زنده» رادر سال 1980 میلادی راه اندازی کرد تا به امروز صدها جراحی را روی خودش امتحان کرده است. اولین جراحی زیبایی پیت 20 سال پیش انجام شد. او بعد از ان 4 مرتبه جراحی پلاستیک بینی برای کوچک و خوش فرم شدن بینی اش انجام داد که البته اولین بار به دلیل شکستگی بینی اش بعد از برنامه موسیقی اش در لیورپول به یکی از جراحان زیبایی بینی مراجعه کرد و بعد از ان به فکر خوش فرم شدن بینی اش افتاد . سپس به سراغ پروتز لب و تزریق انواع ژل های زیبایی رفت.

خواننده زنی که صدها بار جراحی زیبایی و پروتز لب کرد ولی زیبا نشد! +عکس 2

جراحی پلاستیک و پروتز لب با رکورد 300 بار در 20 سال

برای اولین بار “پیت برنز” تزریق ژل لب را در کلینیک Scissor Sisters انجام داد اما بعد از گذشت چند روز به دلیل شکل نامناسب لبهایش برای تخلیه مایع اضافی از لبهایش دوباره به پزشک زیبایی مراجعه کرد . به گفته ی او پزشک او را روی تخت جراحی زیبایی با یک تیغ از شر مایع زرد رنگ داخل لبهایش خلاص شد. او در ادامه می گوید:اما ماجرا به این جا ختم نشد و بعد از گذشت چند روز ماده ای که به لب من تزیرق شده بود زیر پوست صورتم پخش شد ، اوضاع وحشتناک بود و چاله چوله های پوستم مرا خیلی نگران کردند . در پی شکایت من پزشک جراح زیبایی به پرداخت 450.000 یورو جریمه محکوم شد. در یک دوره وحشتناک من هفته ای یکبار و به مدت 2 سال برای تخیله و ترمیم عوارض ژل تزریق شده به لبهای من مدام به کلینیک جراحی می رفتم چرا که به مرور زمان لکه های سیاهی پشت چشمان و در جای جای پوست بدن من ظاهر شدند. آزمایشات نشان داد که من از ناحیه کبد و کلیه دچار مشکل شده ام.fه دلیل تزریقات ژل و داروهای خنثی کننده من دچار لختگی خون و امبولی ریه شده بودم . در نهایت پزشکان تصمیم گرفتند تا بخشی از ارگان های داخل شکم من را جراحی کنند تا این خطر برطرف شود اما به دلیل وضعیت نامناسب قبل از درمان ، من به حالت کما رفتم و در حالی که تنها 2 درصد هوشیاری داشتم با تلاش 10 روزه پزشکان و تزریق داروهای رقیق کننده خون دوباره به زندگی بازگشتم. با این همه اتفاقات تلخ دوباره تصمیم گرفتم به شکل و فرم دلخواه لبهایم برسم. بالاخره بعد از چندین جراحی لبهایم به فرم مناسب رسید و حالا من تجربه 300 عمل جراحی پلاستیک را دارم.

خواننده زنی که صدها بار جراحی زیبایی و پروتز لب کرد ولی زیبا نشد! +عکس 3 خواننده زنی که صدها بار جراحی زیبایی و پروتز لب کرد ولی زیبا نشد! +عکس 4

پروتز لب و جراحی زیبایی خواننده زن

خواننده زنی که صدها بار جراحی زیبایی و پروتز لب کرد ولی زیبا نشد! +عکس 5

ماجرای پردرسر جراحی پروتز لب خواننده مشهور

همچنین : عکس های چهره جوان گوگوش در پیری پس از چندین جراحی زیبایی