حسینی: روزهای آفتابی در انتظار فوتبال ساحلی است

حسینی: روزهای آفتابی در انتظار فوتبال ساحلی است

سیب موز: حسینی: روزهای آفتابی در انتظار فوتبال ساحلی است

سیب موز ایران آنلاین / دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران که به عنوان برترین دروازه بان آسیا انتخاب شد در خصوص مسابقات جام قاره آسیا به خبرنگار «ایران» می گوید: «8 تیم برتر آسیا برای حضور در رقابت های جام قاره آسیا در چین حضور یافتند و تیم ما هم با پیروزی در سه بازی موفق شد عنوان قهرمانی این رقابت ها را از آن خود کند.»

پیمان حسینی ادامه می دهد: «ما پیش از برگزاری فینال دو بازی خوب مقابل تیم های بحرین و ژاپن انجام دادیم و مقتدرانه مقابل این دو تیم به پیروزی رسیدیم، اجرای صحیح تاکتیک های مورد نظر کادر فنی موجب شد تا نسبت به تورنمنت های پیشین راحت تر بازی کنیم و در پی آن نتایج بهتری بگیریم. تاکتیک جدید کادر فنی ریسک بالایی دارد و این ریسک بالا موجب به ثمر رسیدن گل های بیشتری می شود، همین موضوع موجب شد تا ما با گل های بیشتری در دو بازی ابتدایی پیروز شویم.»

او ادامه می دهد: «مسابقات جام جهانی را در پیش داریم و برای اجرای این تاکتیک باید مسلط تر باشیم چرا که در آنجا رقبا قدرتمندتر هستند. پبش از این یک مربی خوب خارجی روی نیمکت تیم ملی داشتیم و در حال حاضر یک مربی خوب و با دانش داخلی به نام محمدحسین میرشمسی هدایت تیم را برعهده دارد. برخلاف ذهنیتی که در خصوص مربیان داخلی وجود دارد، مربیان خوبی در کشور حضور دارند که هم اکنون در لیگ فعالیت می کنند و از نظر فنی همسطح مربیان خوب خارجی هستند.»

«مسابقات جام جهانی را در پیش داریم و برای اجرای این تاکتیک باید مسلط تر باشیم چرا که در آنجا رقبا قدرتمندتر هستند. پبش از این یک مربی خوب خارجی روی نیمکت تیم ملی داشتیم و در حال حاضر یک مربی خوب و با دانش داخلی به نام محمدحسین میرشمسی هدایت تیم را برعهده دارد. برخلاف ذهنیتی که در خصوص مربیان داخلی وجود دارد، مربیان خوبی در کشور حضور دارند که هم اکنون در لیگ فعالیت می کنند و از نظر فنی همسطح مربیان خوب خارجی هستند.»

به گزارش سیب موز

گلر تیم ملی فوتبال ساحلی بیان می کند: «در حال حاضر در اول راه هستیم و برای رسیدن به سکوهای جهانی باید بیش از این بدرخشیم. فوتبال ساحلی ایران از آسیا جدا شده و با شرایط فعلی می توانیم حتی در مسابقات پیش روی مهم تر از آسیایی هم به نتیجه دلخواه دست یابیم.»

حسینی در خصوص انتخابش به عنوان بهترین گلر آسیا می گوید: «برای دومین بار است که به این مهم می رسم اما رسیدن به این عناوین فردی در بازی های گروهی تنها به عملکرد فرد بستگی ندارد. تمام بازیکنان زحمات زیادی کشیدند و عملکرد تمام خطوط موجب شد تا من به این عنوان دست یابم و این موفقیت را مدیون تفکرات تمامی افراد تیم و زحمات بچه ها هستم.»

او با اشاره به جایگاه پنجمی ایران در جدیدترین رده بندی برترین تیم های ملی فوتبال ساحلی جهان می افزاید: «کار بزرگی است که با حمایت های فدراسیون فوتبال صورت گرفت. مهدی تاج نگاه مثبتی به تیم ملی فوتبال ساحلی دارد و امیدواریم که توجه نسبت به فوتبال ساحلی ایران بیشتر شود چرا که مسابقات مهمی همچون جام بین قاره ای و جام جهانی را در پیش داریم.»

برترین دروازه بان آسیا می گوید: «ما همیشه نشان داده ایم که در سطح دنیا حرف هایی برای گفتن داریم و بارها مردم از بازی های تیم ملی فوتبال ساحلی و نتایج آن در میادین بزرگی همچون جام جهانی لذت برده اند. مردم دوست دارند بازی های تیم ملی را ببینند و از دیدن بازی ها لذت ببرند اما مثلاً مسابقات ما در جام قاره آسیا از طریق صدا و سیما پخش نشد که این موضوع اتفاق خوبی نبود.»

حسینی ادامه می دهد: «اهداف بزرگی داریم و یکی از اهداف مان این است که در جام جهانی روی سکو بایستیم، در حال حاضر شرایط فوتبال ساحلی ایران برای کسب افتخار مهیاست. قطعاً با وضعیت کنونی روزهای آفتابی و خوبی در انتظار تیم ملی است، قول روزهای خوب را می دهم.»

او در خصوص مسابقات پیش روی تیم ملی می افزاید: «مهرماه مسابقات المپیک ساحلی آسیا را در پیش داریم که قرار است در ویتنام برگزار شود و بهمن ماه هم جام جهانی برگزار می شود و برای حضور در این مسابقات باید به خوبی تجهیز شویم. امیدوارم پس از حضور تاریخی ایران در رده پنجم جهان وزارت ورزش هم از فوتبال ساحلی حمایت کند.»

/ایران