نشستن در پارک منجر به اسیدپاشی شد

نشستن در پارک منجر به اسیدپاشی شد

سیب موز: نشستن در پارک منجر به اسیدپاشی شد

سیب موز مرد جوانی که برای تفریح به یکی از پارک های شمال تهران رفته بود، قربانی اسیدپاشی شد. بعدازظهر هجدهم تیر ماه امسال خبر اسیدپاشی روی مرد جوانی در یکی از بوستان های شمال تهران به پلیس اعلام شد.

به  گزارش اعتماد؛دقایقی بعد تیمی از ماموران انتظامی در محل حاضر شدند و در بررسی اولیه مشخص شد مرد ٣٨ ساله ای از ناحیه کمر و پا دچار سوختگی شده است. پس از این اتفاق مرد جوان به بیمارستان منتقل شد و بعد بهبودی نسبی، توسط قاضی سهرابی، بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران مورد تحقیق قرار گرفت، قربانی این حادثه در اظهاراتش به بازپرس گفت: چند روز قبل از این حادثه برای تفریح به پارک رفته بودم که ناگهان مرد جوانی به من نزدیک شد، او سر صحبت را با من باز کرد و بعد از دقایقی با تهدید خواست تا پارک را ترک کنم. او گفت که اگر مجددا من را در پارک ببیند، اتفاقات بدی برایم رقم خواهد خورد.

به گزارش سیب موز

وی ادامه داد: آن روز پارک را ترک کردم و بعد از ظهر ١٨ تیر به پارک رفتم، روی نیمکت نشسته بودم که دوباره همان مرد جوان به همراه مرد دیگری به سراغم آمدند، او شروع به داد و فریاد کرد و گفت مگر به تو نگفتم که دیگر به پارک نیایی؛ ناگهان در این حین مرد همراه او، مایع داخل ظرفی که در دستانش بود را روی من ریخت، از سوزش پوستم متوجه شدم که آن مایع اسید بوده است، حال نیز علت کار آنها برایم جای سوال دارد.

من آنها را نمی شناختم، برخورد آن روز آنها برایم جای سوال فراوان دارد. پس از اظهارات مرد جوان، او برای مشخص شدن نوع مایعی که باعث سوختگی اش شده به پزشکی قانونی منتقل شد و روز گذشته کارشناسان پزشکی قانونی اعلام کردند که مرد جوان با اسید دچار سوختگی شده است، البته میزان آن اعلام نشده است. بنا به این گزارش، با تایید نظریه پزشکی قانونی مبنی بر سوختگی ناشی از مایع اسید تجسس ها با دستور بازپرس سهرابی برای دستگیری دو عامل این حادثه ادامه دارد.