آزمایش ژنتیک پیش از ازدواج اجباری شد

آزمایش ژنتیک پیش از ازدواج اجباری شد

سیب موز: آزمایش ژنتیک پیش از ازدواج اجباری شد

سیب موز ایران آنلاین /محسنی بندپی در آیین بهره برداری از موسسه خیریه مهرویان قائم در قائم شهر با تاکید بر حمایت از کودکان بی سرپرست اظهار کرد: این افراد کسانی هستند که زبان گویا و مطالبه گر ندارند و به دلیل قرارگرفتن در فرصت های نابرابر، نیازمند کمک، آموزش و حمایت هستند و سازمان بهزیستی به عنوان بخشی از بدنه حاکمیت موظف است مطالبات آنان را مورد پیگیری قرار دهد.

به گزارش سیب موز

وی افزود: سازمان بهزیستی کشور همه تلاش و هدف سازمانی خود را بر اساس محور پیشگیری بروز و شیوع آسیب های اجتماعی قرار داد و در ارائه خدمات تخصصی و اجتماعی، توانبخشی و اجتماعی توانست از دستگاه های برتر اجرایی در جشنواره شهید رجایی سال جاری قرار گیرد.

رئیس سازمان بهزیستی با تاکید بر اینکه سرپرستی و نگهداری از کودکان بی سرپرست وظیفه حاکمیت است، خاطرنشان کرد: با محدود بودن منابع مالی دولت، کمک افراد نیک اندیش و خیر می تواند تامین کننده بخش وسیعی از نیازهای این افراد باشد.

وی با اشاره به سنگ اندازی در مسیر افراد خیراندیش اظهار کرد: راه را برای کمک افراد خیر هموار کنیم و با سنگ اندازی و وقت کشی جلوی شکوفایی نیت های نیک و بشردوستانه خیرین را نگیریم.

محسنی افزود: تلاش سازمان بهزیستی بر معلول زدایی است و برای جلوگیری از این وضعیت در برنامه ششم توسعه کشور آزمایش ژنتیک پیش از ازدواج  و مشاره های مربوطه اجباری شد.

وی با اشاره به وجود کلینیک مددکاری در قائم شهر گفت: تجهیز این کلینیک و تامین نیروی انسانی در دستور کار سازمان بهزیستی  قرار می گیرد تا شهرستان قائم شهر از یک کلینیک تخصصی مددکاری برخوردار شود./ایسنا