پیش بینی قیمت طلا وسکه در هفته آینده

پیش بینی قیمت طلا وسکه در هفته آینده

سیب موز: پیش بینی قیمت طلا وسکه در هفته آینده

سیب موز ایران آنلاین /محمد کشتی آرای، با تاکید بر اینکه در هفته گذشته یکی از با ثبات ترین هفته های قیمتی بازار جهانی و داخلی طلا را پشت سر گذاشتیم، اظهار کرد: قیمت طلا در داخل کمترین میزان نوسان را طی هفته های اخیر پشت سر گذاشت و ثابت ماندن طلای جهانی نیز باعث شد که دامنه نوسان قیمت سکه به کمترین میزان خود برسد. حداقل قیمت سکه یک میلیون و 113 هزار تومان و حداکثر قیمت آن یک میلیون و 116 هزار تومان بود. علاوه بر این حداقل قیمت طلا هر گرم 113 هزار و 100 تومان و حداکثر آن 113 هزار و 400 تومان بود.

به گزارش سیب موز

وی همچنین به قیمت جهانی طلا اشاره کرد و افزود: در این هفته حداقل قیمت طلای جهانی 1336 دلار و حداکثر قیمت آن 1342 دلار بود که با ثبات قابل توجهی روبه رو شد.

رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر همچنین در مورد علت ثبات طلای جهانی و داخلی، بیان کرد: به دلیل ثبات قیمت ارز شاهد ثبات در قیمت طلا و سکه در داخل بودیم و در بازارهای جهانی نیز به دلیل حضور در تعطیلات تابستانی بسیاری از شرکت ها و موسسات مالی به حداقل میزان داد و ستد خود رسیدند که همین مسئله باعث شد با ثبات قابل توجهی در هفته های اخیر روبه رو باشیم.

کشتی آرای در پاسخ به اینکه پیش بینی قیمت طلا و سکه طی هفته آینده چگونه است خاطر نشان کرد: به احتمال فراوان هفته آینده از اعمال شوک در بازار طلا و سکه خبری نیست اما در محدوده تعریف شده ای با نوسانات قیمتی مواجه خواهیم بود.

/ایسنا