غربالگری ژنتیک اجباری می شود

غربالگری ژنتیک اجباری می شود

سیب موز: غربالگری ژنتیک اجباری می شود

سیب موز ایران آنلاین /علی ربیعی در جشن واگذاری 735 واحد مسکن به مددجویان استان البرز که امروز(پنجم شهریور)، در  باشگاه میلاد کرج برگزار شد، اظهارکرد: امروز از افرادی تقدیر می کنیم که با فرصت های اجتماعی نابرابر مواجه شده اند، بدون شک حمایت از آنها در صدر دستورات دولت قرار دارد.

وی افزود: اعطای مسکن به مددجویان موجب حفظ حریم خانواده می شود و از آنجا که مفهوم خانه با خانواده عجین شده است، واگذاری این واحدها در پررنگ کردن کارکرد خانواده نقش موثری خواهد داشت.

به گزارش سیب موز

این مسئول در ادامه از عملکرد مطلوب خیرین حوزه بهزیستی سخن به میان آورد و گفت: خوشبختانه تا کنون خیرین گام های موثری در این راه برداشته اند و اگر همکاری خیرین نبود بسیاری از هدف های بهزیستی محقق نمی شد.

ربیعی تاکید کرد: مسئله خیر جمعی مسئله حائز اهمیتی است که باید مد نظر همه اقشار در ابعاد مختلف قرار گیرد که امیدواریم با کمک خیرین بتوان الگوی خوبی در بحث خیر جمعی و مسئولیت پذیری در کشور نهادینه کنیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان به ضرورت غربالگری ژنتیکی اشاره کرد و گفت: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده، غربالگری ژنتیکی در کشور اجباری خواهد شد.

/ایسنا