کریمی از راهیابی به نیمه نهایی بازماند

کریمی از راهیابی به نیمه نهایی بازماند

سیب موز: کریمی از راهیابی به نیمه نهایی بازماند

سیب موز ایران آنلاین / رقابتهای وزن 86 کیلوگرم کشتی آزاد بازیهای المپیک از عصر امروز(شنبه) در سالن «کاری اوکا» شهر ریودوژانیرو در جریان است که علیرضا کریمی در سومین مصاف خود برابر «جی دن کاکس» از آمریکا با نتیجه 5 بر یک شکست خورد و از رسیدن به نیمه نهایی بازماند.کریمی با این نتیجه باید منتظر فینالیست شدن حریف خود بماند تا برای کسب مدال برنز در گروه شانس مجدد امیدوار باشد.

به گزارش سیب موز

کریمی پیش از این توانسته بود«محمد سعداوی» از تونس را با نتیجه 9 بر صفر و «میهایل گانف» از بلغارستان را 7 بر 2 شکست دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، سی و یکمین دوره بازیهای المپیک با حضور بیش از 10 هزار ورزشکار از 206 کشور از 15 تا 31 مردادماه به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل در جریان است. کاروان ورزش ایران در دوره قبل که به میزبانی لندن برگزار شد با کسب 12 مدال (4 طلا، 5 نقره و 3 برنز) به عنوان هفدهمی دست پیدا کرد.

ایران در این دوره از بازیها تا به حال صاحب 6 مدال شده است. کیانوش رستمی و سهراب مرادی در اوزان 85 و 94 کیلوگرم وزنه برداری صاحب مدال طلا شده اند و سعید عبدولی و قاسم رضایی در اوزان 75 و 98 کیلوگرم کشتی فرنگی و حسن رحیمی در وزن 57 کیلوگرم کشتی آزاد به مدال برنز رسیده اند. علیزاده هم در 57 -تکواندو آخرین برنز ایران را به دست آورده است.

/مهر