کاروان حامل سفیر آمریکا یک کودک هفت ساله را کشت +عکس

سیب موز کاروان حامل «سامانتا پاور» سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد یک کودک هفت ساله را در کامرون کشت.

جنوب نیوز: سفر «سامانتا پاور» که برای بازدید از کامرون در این کشور به سر می برد با یک تراژدی همراه شد. به گزارش سیب موز بر اساس گزارش روزنامه ایندیپندنت، کاروان موتوری حامل این نماینده آمریکا در سازمان ملل در مسیر خود برای بازدید از کمپ پناهندگان با یک پسر بچه کامرونی برخورد کرد و او را کشت.

کاروان حامل سفیر آمریکا یک کودک هفت ساله را کشت +عکس

سیب موز: کاروان حامل سفیر آمریکا یک کودک هفت ساله را کشت +عکس این حادثه در نزدیکی شهر کوچکی در نزدیکی «موکولو»(Mokolo) در شمال کامرون رخ داده است. بر اساس این گزارش، یک زره پوش جیپ در کاروان حامل «سامانتا پاور» به کودکی که قصد عبور از جاده را داشت می زند و کودک در دم جان می سپارد. به گزارش خبرگزاری آسوشیتد پرس، «پاور» و دستیاران او به همراه روزنامه نگاران برای دیدار از پناهندگان و سایر آوارگان حملات وحشیانه در غرب آفریقا به این کشور سفر کرده بودند که خود منجر به کشته شدن نوجوان دیگری شدند.

کاروان حامل سفیر آمریکا یک کودک هفت ساله را کشت +عکس 2 کاروان حامل سفیر آمریکا یک کودک هفت ساله را کشت +عکس 3

نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد در ارتباط با این حادثه گفت که او از مرگ این کودک بسیار غمگین و اندوهگین است. وی گفت که او با خانواده پسر ملاقاتی داشته و مراتب «تسلیت عمیق» و اندوه و دلشکستگی خود را به آنها رسانده است. «پاور» که چند ساعت بعد از اتفاق افتادن حادثه به محل بازگشته بود به دیدار مادر و پدر این پسر هفت ساله رفت. خبرگزاری جنوب - /تسنیم