بهترین مواد غذایی برای سلامت ریه

ریه یکی از اعضای مهم بدن است که باید بسیار به فکر سلامت آن باشیم، در این بخش از سایت سیب موز میخواهیم شما را با سلامت ریه و مواد غذایی مفید برای ریه آشنا کنیم.

بهترین مواد غذایی برای سلامت ریه

سلامت ریه

ریه ممکن است به بیماری های متعددی از جمله برونشیت، سرطان، آسم، آمفیزم و... مبتلا شود. مواد غذایی متعددی وجود دارد که در حفظ سلامت ریه موثر است. در این مطلب به تعدادی از این مواد غذایی اشاره می کنیم.

چای سبز: این دمنوش، آنتی اکسیدان قوی است که برای ریه بسیار مفید است و از بروز بیماری های مربوط به ریه پیشگیری می کند. این دمنوش رشد سلول های سرطانی را در ریه به تاخیر می اندازد. چای سبز ریه را تقویت می کند.

مواد غذایی حاوی منیزیم: این مواد برای سلامت ریه مفید است. هنگام کمبود این ماده معدنی، عملکرد ریه مختل می شود. این ماده معدنی را می توان از خواص سبزیجات-خواص میوه ها سبزیجات و سلامت - غذایی شامل سبزی های برگ سبز و مغزها  یا مکمل ها به دست آورد.منیزیم سیستم دفاعی بدن را تقویت می کند و عفونت را کاهش می دهد.

مرکبات: مصرف این میوه ها برای حفظ سلامت ریه و دیگر اعضای حیاتی بدن ضروری است زیرا خواص سبزیجات-خواص میوه ها سبزیجات و سلامت - عالی ویتامین C است. این ویتامین آنتی اکسیدان مفید است و از بروز عفونت و التهاب ریه پیش گیری می کند.

ویتامین D: کمبود این ویتامین باعث تضعیف عملکرد ریه می شود. شیر و سبزی های برگ سبز خواص سبزیجات-خواص میوه ها سبزیجات و سلامت - خوب ویتامین D است. لازم است در روز کمی در معرض نور خورشید قرار بگیرید زیرا نور خورشید عالی ترین خواص سبزیجات-خواص میوه ها سبزیجات و سلامت - این ویتامین است. سلول های پوستی در صورت قرار گرفتن در معرض نور خورشید قادر به تولید این ویتامین است.

خواص سبزیجات-خواص میوه ها سبزیجات و سلامت - salamatwww.com

گردآوری پرتال سیب موز