هرچه که بخواهید در این سالاد پیدا می شود

سیب موز: تمام عناصر موجود در یک سالاد یونانی و ساندویچ مرغ سوولاکی را در یک بشقاب جمع کرده ایم. حتی در این دستور غذایی فوق العاده خوش طعم می توانید به جای مرغ از گوشت گوساله نیز استفاده کنید. امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 5423 وب سایت دکتر کرمانی: تمام عناصر موجود در یک سالاد یونانی و ساندویچ مرغ سوولاکی را در یک بشقاب جمع کرده ایم. حتی در این دستور غذایی فوق العاده خوش طعم می توانید به جای مرغ از گوشت گوساله  نیز استفاده کنید. مواد لازم:

دو قاشق چای خوری سیر خرد شدهیک قاشق چای خوری آب لیموی تازهیک قاشق چای خوری روغن زیتون خالصیک دوم قاشق چای خوری پونه کوهی خشک شدهیک چهارم قاشق چای خوری نمکیک چهارم قاشق چای خوری فلفل سیاه450 گرم سینه مرغ بدون پوست و بدون استخوانسه فنجان خیار پوست کنده که به صورت مکعبی برش داده شده باشد (حدود سه عدد خیار)یک دوم فنجان برش های عمودی پیازیک دوم فنجان پنیر فتا خرد شدهدو قاشق غذا خوری زیتون خرد شدهدو عدد گوجه فرنگی رسیده، هسته های گوجه فرنگی ها گرفته شده باشد و برش های دو و نیم سانتی خورده باشد.یک دوم فنجان ماست بدون چربی سادهیک چهارم فنجان خیار پوست کنده و رنده شدهیک قاشق چای خوری سرکه سفیدیک دوم قاشق چای خوری پودر سیریک چهارم قاشق چای خوری پودر فلفل قرمز

هرچه که بخواهید در این سالاد پیدا می شود

سیب موز: هرچه که بخواهید در این سالاد پیدا می شود

روش پخت:

1. گریل فر یا ماکروفر را گرم کنید.

به گزارش سیب موز: 2. یک قاشق چای خوری سیر را درون یک کیسه پلاستیکی زیپ شو بزرگ با 6 مورد بعد از آن در لیست مواد لازم گفته شده ترکیب کنید (از یک قاشق چای خوری سیر تا سینه مرغ).  3. در کیسه پلاستیکی را ببندید و تکان دهید تا مواد با هم خوب ترکیب شوند. 4. مرغ را از کیسه خارج کنید و آن را از هر طرف به مدت پنج دقیقه یا تا زمانی که کاملا پخته شود گریل کنید. مرغ ها را به قطعات دو و نیم سانتی تبدیل کنید.

5. مرغ، خیارهایی که مکعبی برش دادید و چهار مورد بعدی از لیست (خیار های مکعبی تا گوجه فرنگی) را در یک کاسه بزرگ ترکیب کنید. ماست را با باقی موادی که در لیست آمده در یک کاسه کوچک ترکیب کنید. ترکیب را روی میکس مرغ بریزید: خوب تکان دهید تا مواد همگی آغشته شوند.