دو حادثه رانندگی در سیستان و بلوچستان 8 کشته و 9 زخمی به جا گذاشت

دو حادثه رانندگی در سیستان و بلوچستان 8 کشته و 9 زخمی به جا گذاشت

سیب موز: دو حادثه رانندگی در سیستان و بلوچستان 8 کشته و 9 زخمی به جا گذاشت

سیب موز فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان پنجشنبه شب در تماس خبرنگار ایرنا گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه وانت تویوتا در جاده چابهار - جکیگور یک نفر کشته و چهار نفر زخمی شدند.

سرهنگ «محمدرضا کورسی» اظهار داشت: برابر اعلام مرکز فوریتهای پلیسی 110 مقارن ظهر روز پنجشنبه یک دستگاه وانت تویوتا در کیلومتر 89 جاده چابهار- جکیگور واژگون که ماموران پلیس راه بلافاصله به محل اعزام شدند.

به گزارش سیب موز وی ادامه داد: این خودرو به دلیل تخطی راننده از سرعت مطمئنه از جاده خارج و واژگون شده بود که در نتیجه یک نفر کشته و چهار نفر زخمی شدند که به وسیله 2 دستگاه آمبولانس به مراکز درمانی انتقال یافتند.

همچنین مدیرکل پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان از کشته شدن هفت نفر و زخمی شدن پنج نفر دیگر در حادثه رانندگی محور زاهدان - خاش خبر داد.

دکتر «رضا عبدی» افزود: این حادثه شب گذشته (چهارشنبه شب) بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو پژو با پراید در محور زاهدان - خاش محدوده دو راهی جون آباد به وقوع پیوست.

وی بیان کرد: اجساد این افراد روز پنجشنبه پس از تشریفات قانونی در پزشکی قانونی استان به خانواده هایشان تحویل شد.

اسامی کشته شدگان این حادثه عبارتند از: اسماعیل شه بخش، بشیراحمد عیسی زهی پور، شه بی بی عیسی زهی پور، راز بی بی عیسی زهی پور، اسما شه بخش و اسما ریگی سرنشینان خودروی پراید و لیلا شهرکی سرنشین خودروی پژو».

6081*شبس*1613